Новак
Девојка на мало дете од 2 п.п.

Девојка на мало дете од 2 п.п.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Вашето дете ќе биде топло и пријатно, носејќи ги нивните мали пижами на Starвезда. Комплетот вклучува 2 долги ракави без нозе, кои се вклопуваат во пижами, давајќи им опции за избор. Направено со најмекиот памук на планетата, во независни овластени објекти OEKO-Tex. Наменети за безбедност, нашите пижами на бебето и детето имаат вклопување. Снежните вклопувања и врзаните манжетни ги одржуваат панталоните на место - нема извртување или зглобување. Сетот за пижами со мала starвезда вклучува 2 долги ракави без нозе, пижами. Пижамите се дизајнирани да бидат прицврстени со врзани манжетни за да го чуваат вашето дете безбедно . Целосен преден патент и безбедносен таб за лесно и исклучено . ОЕКО-Текс сертифициран . 100% чист памук . Машинско миење и сушење суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Наменето за домашни миленици кои сакаат да се караат во удобност, гнездото во форма на гнездо во стилот �

Воведување на совршен додаток на вашата гардероба оваа сезона отворениот фронт кардиган од сонувачи с�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Чекор во забавен и чуден стил со сандалата Делила Овој дизајн на Caged Gladiator има мек кожен кожен материјал �

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Дали го сакате вашиот МТВ? Додека класичното програмирање е одамна, сè уште можете да ги славите видеата

Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Дајте му на вашето малечко момче со гушкање со ова симпатично, кадифен ќебе Инспирирана од класичната д�

Електронскиот Lightsaber извира во живот на допир на копче исто како и Мејс Винду Звуците за потпевнување до

Изработена од стрии Твил со силна силуета со широки нозе, Тера 26,5 ” Затворање : Стил на влечење Ockебови : �

Scroll