Новак
Durun Yth 16PR радијален камион со сите позиции 285 75R24. 147 144K комерцијални гуми

Durun Yth 16PR радијален камион со сите позиции 285 75R24. 147 144K комерцијални гуми

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Дурун YTH4 е автопатски терен цела сезонска гума произведена за возила со лесни камиони. Дизајнот на лентата со ленти ја подобрува контролата на моделот. Тоа ја подобрува одговорноста на управувачот и стабилноста на возењето во голема мерка со обезбедување постојан контакт со патот. Со други зборови, управувачот станува брз и прецизен во одговорот на упатствата на возачот, додека структурата на гумата е стабилизирана во однос на притисокот на возењето што влијае на гумата за време на погонот. Дизајнот на затвореното рамо на рамо успева да ја подобри способноста за свиоци и маневрирање со засилување на бројот на рабови за гризење што цврсто ја зафаќаат површината на патот во вакви ситуации. Сите сезони. Автопатски терен. Долготрајно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

AmericOS3000 295 / 75 R22.5 144 L Goverview The AmericOS3000 е средна гума за камиони / автобуси што е дизајнирана за услуга за пого�

BD756 од Milestar е комерцијална погонска гума Наменето за употреба во апликации за тешки услуги, како што се л

Гумите на АТВ Turf Tamer ATV се омилени кај тркачите, поради неговата лесна конструкција, давајќи им на возачи�

Synergy DP209 11 R22.5 144 / 142 L Goverview The Synergy DP209 е комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на погонската оска

AmericOS3000 11 R22.5 146 / 143 L Hoverviewthe AmericOS3000 е средна гума за камиони / автобуси што е дизајнирана за услуга за погон

RM872 е најновиот додаток на линијата на Roadmaster на гуми за проверка на паметните паметници Оваа премија за �

Good Trip GR66 е перформанси и високи перформанси, цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV Овој

Враќачките гуми за управување со оска Kumho KLS02 E имаат дизајн и инженерски достигнувања кои даваат подобр�

Kelly Armor Steel Krh LT11 R22.5 146 / 143 L H BW All Season Tire Kelly Armorseel KRH 11 R22.5 75 H гума : длабока 20 / 32 "гази помага да се обезбеди до

Гумата Kelly Armorsheel LHT обезбедува одлична ефикасност на горивото во апликации со долг пат Тој е дизајниран �

AmericOS3000 11 / R22.5 144 L Drive Commercial Tire Applications : Долг превоз, мешана услуга, урбана Американските гуми се изградени

Гумите на АТВ Turf Tamer ATV се омилени кај тркачите, поради неговата лесна конструкција, давајќи им на возачи�

Double Coin RT600 225 / 70 R19.5 128 / 126 M GOVERVIEWDesigned for pickup and delivery and regional applications, the Double Coin RT600 is an allposition steer tire that comes with a 5rib tr

Тешкиот Duro DI2025 е дизајниран за груба употреба на ATV, UTV и квадри Заврзниците на шарите се под идеален агол

Antares NT 3000 е комерцијална ван гума која е дизајнирана да обезбеди заштеда на енергија, подобрено абење и н

BF Goodrich DR444 275 / 80 R22.5 g / 14pr исклучително ракување со влажно и суво Изведба на автопат и спорт како ракување �

Идеално за употреба на комбиња за испорака, камиони или 18тркала, ОХ350 од Отани е комерцијална погонска г�

На овој начин, гумата гарантира побезбедно искуство во текот на целата година Работникот за гуми не е вк

Roadmaster RM185 295 / 75 R22.5 144 L Gover Viewthe 18.5 / 32 Длабочина на шара во комбинација со цврсти ребра на рамото ја прават о

Westlake CR960 A 225 / 70 R19.5 128 / 126 M Foverview West Lake's CR960 A е комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на сите позиц

Yokohama 121t 245 / 70 R17.5 143 / 141 K Јовервик Со специјализирана шема на шара и издржливо гумено соединение, 121 T ќе на�

F820 на Leao F820 245 / 70 R19.5 133 / 131 M Goverviewleao е комерцијална гума што е дизајнирана за нас на полукамиони во региона

AmericRD3000 е комерцијален камион и автобуска гума направена за регионално и превоз на кратко растојание...

Turnpike S650 11 R24.5 149 Goverviewthe Turnpike S650 Карактеристики на лесен дизајн и ниска отпорност на тркалање за апликации

Scroll