Новак
Странични патеки со долг ракав во Yorkујорк, со долги ракави, женски

Странични патеки со долг ракав во Yorkујорк, со долги ракави, женски

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Ако барате удобност, стил и забава сите во едно - овој врв на тунични производи од Yorkујорк е совршен за вас. Пар со хеланки за лесен и удобен изглед на викендот, или со фармерки и потпетици во канцеларијата за да ги сврти главите во овие прекрасни бои и обрасци! Разновидна туника за ажурирање на вашата гардероба? Го добивте! Забавно и удобно, оваа туника на драпи од Yorkујорк алишта лесно може да се носи за еден ден на грешки до забавни, обични активности. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи јака со големина S. Предна плоча на копчето. Кратки ракави. Плетен пред. Карирана шема. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врвот на женското карирано копче од алиштата во Yorkујорк.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа измамничка плус големина туника е направена со долга вклопување во туника и разгорена силуета за л

Со деликатно деколте за лажичка и ласкав облик на замав, овој плус големина Туника врв е омилен клиент! Д

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

Овој прекрасен врв со големина со долга ракав плус, има око што привлекува со ниско ниво на ниско ниво Де

Со деликатно деколте за лажичка и ласкав облик на замав, овој плус големина Туника врв е омилен клиент! Д

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

White White Marksенски женски без ракав Туника е главен дел од гардеробата Дизајнирано со издолжено полите што

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

Класичен и пријатна, овој термички мешавина од време од време и TRU е направен во слаби и преголема силует

Класичен и пријатна, овој термички мешавина од време од време и TRU е направен во слаби и преголема силует

Овој плус големина на туничен врв од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и 3 / 4 ракави, лас

Нов спин на стариот верен, овој опуштен туничен врв од пионерската жена може да се пофали со вез на контр

Scroll