Новак
Патека за ликвидација на дизајнот до црквата јас платно wallидна уметност

Патека за ликвидација на дизајнот до црквата јас платно wallидна уметност

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 687.84

Оваа прекрасна патека за ликвидација до црквата I Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорен на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .. - Стил : религиозен пејзаж. - Предмет : Духовни, пејзажи. - Боја : зелена ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно да се закачи премија за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Направено во Канада.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Забавете ги колачињата за Ноќта на вештерките со овој секач за колачиња во форма на тиква Направено со у

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Направете изјава со овој шармантен килим за класична област Овој прекрасен панел килим има примамливи �

Современите моменти донесуваат обична софистицираност во гардеробата на вашето мало Секоја од нашите �

Ние го срце овој врвен душо на Madden Nyc со кратки ракави за мафини и отстранливи чаши од градник од пена...

Машината за миење садови безбедна за лесно чистење и микробранова и замрзнувач безбедна за дополнителн

X 5 стапки, табелата за продавници на „Фолд“ има целосно ламинирана површина за играње со дебелина од 12 �

Новите миленичиња први NHL Philadelphia Flyers Flyers Cat Gratching Toy! Додека можеби веќе имате неколку играчки за мачки од

Дајте ветување дека секогаш ја сакам Овој бел златен прстен се осветлува со дијаманти Во центарот, чети�

Уметник : Kurt Shaffersubject : Pandasse Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот�

Bootsa Booties by Collection Collection се толку разноврсни, тие одговараат на сè, од разгорени фармерки до здолништа со м�

Пожарот е изработен од квалитетен полиестер за да се спречи директна сончева светлина да влезе во автом

Вашето девојче ќе изгледа толку симпатично во овој сет за нозе на Вини Пух! Tulle Ruffle додава таков важен до�

Одете од биро до вечера во овој врвен врат од концепти Со привлечни очи, сите отпечатоци, овој врвен пуло

Scroll