Новак
Класичен сет за трпезарија

Класичен сет за трпезарија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Класичен цврст сет на трпезарии, вклучувајќи правоаголна маса и шест столчиња за грб. Табелата има силен рамен врв и четири дебели нозе. Столчињата имаат две заоблени нозе на задните нозе и две залепени предни нозе. Волшеното седиште за трева трева има мало давање за удобност. Сетот е конструиран од смрека од печка и заврши со една од трите дамки. Класичен сет за трпезарија : Класичен цврст сет за трпезарии, вклучувајќи правоаголна маса и шест столчиња за грб. Табелата има силен рамен врв и 4 дебели нозе. Столчињата имаат 2 заоблени нозе на задните нозе и 2 залепени предни нозе. Волшеното седиште за трева трева има мало давање за удобност. Сетот е конструиран од смрека сушена од печка и заврши со една од 3 дамки. Изберете од 3 избори во боја : црна, цреша или бела боја. Сетот вклучува табела и шест столчиња за појавување како што е прикажано. Конструкција со висок квалитет; Потребно е едноставно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената...

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Scroll