Новак
Ekena Millwork 3 4 W 14 H 3 4 D Vintage Farmhouse 1 2 Chevron, Barnwood Decor Collection, Sauged Red

Ekena Millwork 3 4 W 14 H 3 4 D Vintage Farmhouse 1 2 Chevron, Barnwood Decor Collection, Sauged Red

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек -дело. Рачно изработените украси на шеврон направени од рециклирано дрво нудат шик, гроздобер допир до кој било стил. Достапни во повеќе големини и ширини, тие можат да се комбинираат во најразлични обрасци за уникатен изглед. Стилските палети на бои се координираат со секој дом. Нашите стрели од дрво Шеврон се прекрасен додаток на рустикален, земја, боемски, гроздобер, племенски, излитена шик или стилови на фарма. Карактерот на нашето исушено дрво може да се пофали со груба, стара текстура со јазли, дупки за нокти и несовршености за кои се знае спасеното дрво. Користете шеврони како уникатна ознака за насока, украсен декор или wallидни колажи со акцент. Достапно во 6 големини со тесни и широки дизајни. Продадени во удобен сингл, 2, 4 и 6 пакувања за да одговараат на секој проект. Убава, суптилна, декорација за вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Scroll