Новак
Office Neo Enterprise

Office Neo Enterprise

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Think Free Office NEO обезбедува комплетен канцелариски пакет со Word (процесор за зборови), ќелија (табела), Show (презентација) Софтверски алатки за продуктивност. НЕО е многу компатибилен со глобалните стандардни формати, вклучувајќи Doc (X), PPT (X), XLS (X), ODT, ODP и ODS. NEO исто така нуди вградена PDF функционалност што ви овозможува да ги уредувате и конвертирате PDF-датотеките во други формати на документи за канцелариски документи. Вградената функција FSL (библиотека за симулација на фонтови) нуди сличен изглед и чувство на оригиналниот документ и одржува уреден распоред. Обезбедена е и безбедносна и канцелариска заштита на документи. Покрај тоа, NEO вклучува удобна услуга за превод на јазик и поддржува комплети на повеќе јазици. Think Free Office NEO обезбедува комплетен канцелариски пакет со „Word“ (процесор за зборови), „Cell“ (табела), „Show“ (презентација) софтверски софтверски алатки за продуктивност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Acrobat DC е целосно реимагирана десктоп верзија на најдоброто решение за PDF на светот Вклучува мобилна апли

H&R блок дома Делукс (без држава) е лесен за употреба и вклучува сè што ви треба за да ги завршите и едатоте

AVG Antivir+ Antispyware 9.0 (Windows) : Anti Rootkit обезбедува дури и најтешките и најсофистицираните закани...

Преведувач на електрична енергија Шпански личен (с 15)Карактеристики и придобивки од клучните лиценци : �

Автоматизирајте ги вашите Tasks Basic Maker е лесен за употреба на развојна околина, што ви овозможува да креир�

Coreldraw Graphics Suite X7 Лиценца 1 Клучни карактеристики на корисникот и придобивки : Станете и трчајте брзо со г

Intego Virus Barrier x6 Двојна заштита, лиценца, 2 корисникот Инсталирајте го производот на Mac со неколку лесни чек�

Нортон Антивирус автоматски открива и отстранува вируси и црви, спречува ширење на е пошта заразена со �

Вашите нови административни администратори на алатки можат да користат административни обрасци за дис

Sage Peachtree 2012 Прво сметководство, комплетен производ, 1 корисник, стандарден медиум за дистрибуција / метод

Клучни карактеристики и придобивки : Клиенти со фактура по пошта или е пошта Автоматизирајте нарачки за

Подобрена плата за плати за Quick Books 2014 година Box Pack (1 година) 1 Клучни карактеристики на корисникот и прид

Поддржана невроактивна програма за невроактивни програми на мозокот : Компјутер Издавач : Центар за моз

File Maker Pro V.11.0 Напредно, комплетен производ, 1 корисник, стандардна цена за лиценца : Стандард Тип на лиценц

Панч! Име на софтвер Super Home Suite : Punch! Супер домашен пакет Софтвер Под тип : Графика / дизајнирање Име на соф�

Факт над лаптопите се украдени секоја година* Многумина се земаат за време на возило или домашно пробив

Што е Flash Professional? Adobe® Flash® Professional CS6 софтвер е моќна околина за авторство за создавање на анимација и мулт

Roxio Easy Media Creator Suite V.10.0 Поддржана платформа : компјутер Поддржана платформа : компјутер Име на софтвер : Roxio

PC Mover Express 8 е единствениот софтвер кој автоматски ги пренесува корисничките профили, датотеки и поставк�

Лесно преместете софтвер, игри и датотеки помеѓу компјутерите Со Sof Trescue Pro Edition можете лесно и ефикасно д

Scroll