Новак
Време и време на кратки ракави со кратки ракави на време и време

Време и време на кратки ракави со кратки ракави на време и време

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 826.72

Се чувствувате како да носите маица, но ви треба нешто малку фустан? Овој пат и фустанот за ракав на трепет е направен во мека маичка плетена исто како и вашата омилена мета, но сепак носи женствена талент дури и во вашите најобични денови со флејси полите што изгледаат како симпатични со ударите на платното како што тоа го прави и со вашите драги сандали. Сместена пред себе, со ласкава V-врат за лесно пристапување. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 36 "Долга од врвот на рамото. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки, трепети ракави. Џебови : Ниту. и ви.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Времето и Tru женскиот врзан фустан е сладок додаток на вашата секојдневна гардероба Противната силуета

Лесно ветре! Овој женски фустан со клип точка од Beach Lunch Lounge е опуштен и драпеј додаток на вашата гардероб

Овој пат и Тру ткаен фустан има дета detail детали што додава нешто посебно на силуетата MIDI Нивото на здолн�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Облеката за кратки ракави на Бамби од Дерек срцето е одлично парче за додавање на вашата гардероба за по

Земете на пролет со сладок фустан од без граници Овој селски фустан ги задржува работите лесни во возду�

Слоата на лажичка на лажичката кратка, удобна и сигурна да ве натера да се насмеете знаејќи дека изглед�

Запознајте го вашиот нов омилен фустан Овој сладок миди фустан од розова роза е симпатична и удобна опц�

Time & Tru Women'sенска вратоврска BK MIDI FOOT TIME & TRU WONE TIE BK MIDI фустан, печатен постелнина Рејон фустан,...

Поставете ја вашата гардероба нагоре со овој еден и направен херој од време и TRU Трејтниот фустан од вра�

Земете на пролет со сладок фустан од без граници Овој селски фустан ги задржува работите лесни во возду�

Шетајќи на еден сончев ден во овој лесен фустан . едноставно спектакуларно! Фустанот за вратот на вратот

Удобност, запознајте современо Нема ништо подобро од фустан што изгледа добро како што се чувствува, и с

Лизгајте во нешто волшебно Midi фустанот на лак од лажичка има мазна завршница што го игра вашиот дневен и

Од секојдневните прилики до добитниците за викенд, овој пикан плетен фустан од време и ви е подготвен во

Овие фустани од пламен се изработени од материјал за мешавина од полиестер, што е повеќе дише и удобно з�

Лесно за носење и едноставно за пристапување, ова е фустанот на кој можете да сметате за да изгледате пр�

Времето и Tru женскиот врзан фустан е сладок додаток на вашата секојдневна гардероба Противната силуета

Шетајќи на еден сончев ден во овој лесен фустан . едноставно спектакуларно! Фустанот за вратот на вратот

Удобност, запознајте современо Нема ништо подобро од фустан што изгледа добро како што се чувствува, и с

Удобност, запознајте современо Нема ништо подобро од фустан што изгледа добро како што се чувствува, и с

Овој прекрасен фустан од 100% полиња без ракави е совршен за тој летен настан Овој фустан има предни и зад�

Scroll