Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

AMORE 1,5 G повеќебојни петунија во живо растенија со висички светлосни барања за корпи : Целосно сонце. Потребно е наводнување : Кога е суво. Име на растенија : Петунија. Годишно цветно растение. Боја : повеќебојно. Надворешно растение. Привлекува колибри. Брзо растечки, плодни цветачи. Лесен за одгледување. Цути од пролет до првиот мраз.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бренд : Подобри домови и градини, Барање на светлина : Дел Сонце, висина : 10 18 во, ширина 12 во, минимална те�

Зборувајте за сорта! Петуните доаѓаат во скоро неограничен асортиман на бои, форми и големини Од компак�

Supertunia малина Rush од докажаните победници прикажува малина розови цвеќиња со бели ознаки цела сезона...

Експерт градинар 1.5 G Вербена виси корпа виолетова Овие годишни вербени се толерантни на топлина и привл

Тип на годишници : Контејнер Засади светлина : дел сонце до сонце Грижа на растенијата : Вода бунар кога е

Потребни се 46 часа дневно сонце Харди до зона 11 (40 ° F) Сака да се напои 23 пати неделно Растенија во добро и

Винча, позната и како Мадагаскар Перивинк, има цвеќиња и зеленило што личат на оние на Импатиенс...

Популарно растение за сивата дамки, Нова Гвинеја Импатиенс ќе произведе светло обоени цути од лето до м�

Импатиите обезбедуваат боја на големо влијание на која било засенчена локација Навиваната навика кон о

Супербена Стормбурст Вербена од докажаните победници има меки виолетови и бели ленти со цути и силна на

Scroll