Новак
Јагода од кратенка за шоуто за кукли, кукла за кукла, боровинки од боровинки

Јагода од кратенка за шоуто за кукли, кукла за кукла, боровинки од боровинки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.52

Гарденските забави се совршено место за забава за облекување! Проверете го костумот на кратенка од јагода - слатка како Бери, симпатична како бубачка. Малина е подготвена исто така, облечена како заслепувачка змеј. Крилја на куклата навистина трепет, само притиснете го копчето на грбот. Секој од нив исто така вклучува и совпаѓање крилја за своите миленици - Petal Perfect! Јагода за кратенка за шоуто за кукли, кукла од боровинки : Возрасен опсег : 3 години и нагоре. Слатка како Бери, симпатична како бубачка. Крилја на куклата навистина трепет, само притиснете го копчето на грбот. Вклучува соодветни крилја за нивните миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Големина на тревога : 12 'x 8' дизајнирани да обезбедат сенка за најразлични поставки, оваа крошна е идеалн�

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Денешниот зафатен стил на живот ја направи мултифункционалната печка на countertop попопуларна од кога било

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Салата, каучот или каде било денот може да ве однесе, ќе го сакате стилот и удобноста на шорцевите за атл�

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Материјал со висок квалитет : 100% природно покривање со гума од латекс; 96% памук+4% постава за спандекс...

Забавно препознатливо емотикони моливчиња за молив, кои се совршени за изразување само како се чувству�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Слаби панталони со памучни панталони, наредени со меко поларно руно Има предно влечење и еластично на п�

Лесен плетен дизајн и привлечна шема се комбинираат за овој отворен фронт кардиган од време и TRU...

Опфатена во современа, портокалова и крем сузаниинспирирана медалјонска ткаенина, оваа фотелја на Homeуд

Scroll