Новак
Cai para mi 3-d fau минки со трепки, свиленкаста

Cai para mi 3-d fau минки со трепки, свиленкаста

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 121.92

Нашите свилени трепки од 3-Д факс мијалник комбинираат висок волумен и пердувна должина за да ја истакнат каква било форма на очите. Секоја шема и дизајн е еднократно и создадено за да се заврши природен или драматичен изглед. Темелно исчистете ги трепките и очните капаци, така што тие се шминка и без масло. Лежете камшик на врвот на вашиот природен камшик. Ако камшикот се протега надвор од вашата линија за камшик, го исечете вишокот со мали ножици. Исцедете тенка линија лепак за камшик по лентата за камшик. Почекајте околу 30 секунди за да се постави лепак. Ставете го камшикот што е можно поблизу до вашата природна линија за камшик. Користете го прстот за да нежно притиснете по лентата за да се обезбеди на место. Нежно излупете ги трепките од внатрешниот агол на секое око. Користете отстранувач на шминка базирана на масло за да отстраните кој било вишок лепак што останува на вашата линија за камшик. Користете отстранувач на шминка базирана на масло за да отстраните секаков вишок лепак што останува на лажни трепки. Исчистете и повторна употреба до 4-5 пати. Содржи : еден сет од две трепки од 3-D Faux Minx-свиленкаста (C20304) и лепак за камшик. Секоја cai para mi 3-d faux минки трепки и лепак за камшик се без суровоста на ПЕТА.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оригинална капаче за ладење Оригиналната капа на течноста за ладење е компонента за замена на ОЕС која �

Класичен едноставен, но сепак стилски изглед, додадете фенси зафатен во вашата гардероба со оваа прекра

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : животни Стил : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акри�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

SS Poplin 100% памук, кошули за мажи, Ткаенини издржливи и својства за дишење ткаенини стареат добро и станува�

Дагнете некоја тимска гордост од вратот со нашата тока и лента Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благ

Arisun AD778 е комерцијална гума за потврдена паметна памет, дизајнирана за употреба во погонската позиција �

Донесете многу забавно и еднорози во нејзината гардероба за спиење со овие шарени 3парчиња пижами сетов

Дожд, дожд, заминете! Но, во секој случај, таа е опфатена во матната винилска јакна на Урбаната Република.

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalsивотни Стил : Куќа Американ ААПРОДИК Тип : Галеријаобвиткано платно умет

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ламба за лиценца за монтирање на површината од Blazer International јасно ги осветлува вашите плочи Дупките за мо

Серијата Elavo ™ нуди нов изглед за класичен бел керамика, со мијалници што одговараат на кој било стил, од

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Моторите на Томас и Пријатели добија преуредување на Minis! Со над 80 да соберат, Томас и Пријатели Минис од

Scroll