Новак
Склопувачки комплет за складирање на домови од канти за преклопување на ткаенини со ниско ниво- црна боја

Склопувачки комплет за складирање на домови од канти за преклопување на ткаенини со ниско ниво- црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Организирајте стил со склопување на ткаенини за складирање на домови со ниски канти за ниско складирање! Силни и издржливи, овие отпадоци вклучуваат засилен долен панел што додава дополнителен слој на стабилност. Со долниот панел, тие се доволно цврсти да ги користат сами за да држат хартија, детски играчки, крпи, тоалети, занаетчиски материјали и многу повеќе. Излегува долниот панел и целиот корпа се склопува рамно за лесно складирање кога не е во употреба. Преклопените канти дури и совршено се вклопуваат во отворено! Хромните рачки се вградени во две страни на корпата, што го прави носењето и да се движат лесно и без загриженост. Рачките за вметнување се посилни од рачките со зашиени ткаенини и нема да бидат непрестанати или одделени на шевовите како рачките на ткаенината. Мерење на 12 x 12 x 5,5, склопување на ткаенини за складирање на домови што може да се склопуваат со ниско складирање на канти за складирање се навистина квадратни и се интегрираат беспрекорно во коцките за складирање на домови. Тие можат да се користат во која било насока- не постои "десно " од страна на предната страна, бидејќи сите четири страни го мерат истото! Персонализирајте ги канти со користење на чистата држач за етикета од едната страна. Брзо и лесно идентификувајте ги содржината или доделувајте канти на одделни студенти. Идеално за секоја просторија во куќата, направете го овој сет од 6 црни ткаенини за преклопување на канта за ниско складирање дел од вашиот дом или канцеларија денес! Подложен комплет за складирање на домови од 6 преклопувачки ткаенини за ниско складирање- црна боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

Нашите дресови се изработени од еластичен микрофибер полиестер со микроцели кои овозможуваат максимал

Овие две страсти го дефинираат Дин, Бруклин, Newујорк со седиште во Newујорк, кој користи живописни бои на п

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Caps и роторите на дистрибутерот на дистрибутерот YEC се направени од врвни материјали за квалитет во теко�

Пристигна најсечениот изглед за есен! Земете го овој стилски целосен мини фустан од без граници...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Arcade Riser Street Fighter ја зајакнува висината на вашата Street Fighter2 Arcade1 UP машина до стоење на висина со Street Fighter2 Riser

Обидете се пред да купите Нарачајте достапен примерок од плочки денес за да можете да ја видите плочкат�

Совршено за време на игра или нејзиниот стил домаовој двопарчен сет од Wonder Nation има кул графички резерво�

Оваа официјално лиценцирана столче „Хром бар“ ќе ви овозможи удобно седиште на вас и на вашите гости, к

Овој модерно печатење во стил на фарма се одликува со традиционален цветен принт за вашата спална соба..

Scroll