Новак
Копче за време на време и време на време

Копче за време на време и време на време

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 367.68

Останете топло во ова класично време и влечете го копчето за женско руно надолу. Направено е од супер-меко, пријатно и топло руно и доаѓа во неколку различни бои и карирани. Целосното затворање на предното копче обезбедува различни опции за носење. Носете го како копче за лесна јакна за поладни денови, или поставете го преку мета за пообичен изглед. Вртено деколте на јака. Предно копче. Долги ракави. Две џебови на градите. Закривена кошула хелајн. Плутена ткаенина од руно. 53% памук, 47% полиестер. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100% филамент полиестер Jerseyерси; Миси контурирана силуета со напредна страна и рамо; Aquafx за прикриени сво�

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

Половина од половина ракави ја истакнуваат гроздобер женствена блуза во сончеви светли денови Детали з

Овој трендовски и удобно високо ниско ниво на туника се одликува со проток на лабава силуета, спарена со

Надвор од основниот со женски допир, запознајте го вашиот нов омилен врв од Pioneer Woman, со кратки ракави со �

Покажете ја вашата живописна, жива страна со овој прилично печатен селанец од пионерската жена, во која

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете мно�

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете мно�

Додадете удобно и ласкаво парче во вашата дневна работа гардероба со овој врв на женска кариера Изработ

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазну

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Класичен стил добива модерен преуредување со резервоарот за вратоврска на C Wonder Ја има истата обична ви�

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Фаќајќи задебелен прилик на пол точка, оваа блуза има 3 / 4 ракави и контрастна јака за женска завршница...

Вкупна победа за вашата гардероба со овој врв на сублимација За fallуби се во ова лесно да се носи парче за

Одете на WOW со мешаниот медиум на Get Размислете за симпатична ме ажурирана со ракави што крадат на сценат

Вкупна победа за вашата гардероба со оваа сублимација на врвот од концептите За fallуби се во ова лесно да

Овој џемпер на концепти е удобен, стилски и лесен за носење со неговите функционални странични копчиња,

Долг ракав отворен предниот кардиган со широк лента за вратот Совршено парче за положување за која било

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа блуза дава изјава уште од сами

Нашите срца наш аспект за овој неспорно женски врв од време и вистинито Без напор стилски, оваа врвна уб�

Направено од лесна получиста ткаенина во фитинг силуета, оваа елегантна чипка блуза е дизајнирана со чи

Опуштено и подготвено за одење! Овој отомански бод на врвот од време и Тру го комплетира вашиот изглед н�

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Пролет напред во овие меки тимови од пионерската жена Изработена во плетена ткаенина, оваа разноврсна м

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Удирајте ја облеката во голема брзина со живописен кардиган на Yorkујорк алишта Подолгите и отворените п�

Scroll