Новак
VTech Kididoodle

VTech Kididoodle

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

VTech Kididoodle. Vtech kididoodle тоа е дуел на doodles. Забавете се двапати со интерактивните влошки за цртање Kididoodle. Цртежот станува двоен заглавие како тим на уметникот до скица и да ги испрати своите креации. Продадени во пакувања од две, Kididoodle има игри од глава до глава и шаблони Kididoodle кои прават создавање и испраќање е-картички што се забавни за правење и споделување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гответе малку забава за учење со паметната кујна на лил Бејкер од VTech Оваа интерактивна играчка за учење

Воведување на најновиот возбудлив додаток на семејството V.Smile сајбер џеб v.smile! Сега, децата можат да ја �

Вашето дете ќе сака да помогне да се исчисти околу куќата со поп и броењето вакуум од vtech! Бидејќи вашето

Патувајте ја галаксијата со лаптопот vtech Buzz Lightyear Star Command! Одликувајќи се со гласот на зуи и обликуван как

Оставете ги светлата да го водат патот додека го креирате следното ремек дело со Digiart боја со светла Одб�

Scroll