Новак
Колекција Нави Сачер торбичка со торбичка за рачен зглоб од Миа К

Колекција Нави Сачер торбичка со торбичка за рачен зглоб од Миа К

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност. Дизајн инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња што ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност MKF нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња што ќе ја завршат вашата облека и ќе овозможат пристап до дневни потреби во движење. Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароу. Материјал : Направено од висококвалитетна веганска кожа. Поставена ткаенина. Функција : Дизајниран со луксузен хардвер на златен тон. Големо затворање на патент. Структурирана силуета. Метални стапала за да се задржи торбата исправена положба. Ockебови : Внатрешноста има простран оддел со средно центрирано џеб за патент, широко лизгање во џеб и џеб од Zид. Џебови од задниот патент. Мерења : 13 во L x 9.75 во H x 4,75 во D. рачка капка- 7,5 in. Прилагодливата и отстранливата лента за рамото се протега на 50in. КОМПАК ЗА РЕЦИЈА- 7,5 во L x 4,75 во H x 0,79. Каиш на зглобот- 6,5 ин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ниту една граница не ви носи елегантен стил со допир на спортски на најновата торба за торбаторбата за п

Hobo Tog добива модерно ажурирање од Becool со дизајн на Scrunch Погодно и симпатично, оваа чанта за жени е одличен

MKF колекција Крајна чанта со хобо со торбичка и паричник од Миа К Материјал : Направени на висококвалите�

Додадете стилски допир на вашата облека со овој мултиодделенски прилагодлив крст Овој пат и Tru Megan Crossbody

Спојката на паричникот на датотеки Master, ќе ве чувствувате организирано и модерно Поставете ги сите ваши

За плажа и пошироко! Овој пакет Фани од без граници е одличен начин да одите без раце кога сте во движење

Само за ден или ноќ, времето и ватираната торбичка на Тру е елегантна и компактен носач што е идеален сам

Белешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со материјалот Миа Фароу : изра�

Големото лого на Буда, печатено купола, е идеална комбинација на мода и функција За секој во движење, ово

Притиснете го копчето на капакот на Travelbag за да започнете со стерилизирање.Санитирајте нешто со UV C техн�

Со троен пристап за влез, ова Логан Сачер е и удобен и симпатичен за вашиот вонреден изглед Мерки : 14? W x 11?

♦ Воведување на нашата стилска чанта за чанти за рамо, овој неверојатен стил ќе стане омилен секој ден! �

Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароуматеријал : Направен

Составени од три различни оддели за организација, никогаш нема да се чувствувате како да не сте истекув�

100% кожа со камчиња со цело зрно Внатрешност : 100% текстура на ПВЦ Поставена : 100% полиестер Хардвер со злат�

MKF колекција Whit M Signature Hobo Tag со торбичка и паричник од Mia K · Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF By

Белешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу MATERIAL : Made with high quality

Оваа врвна рачка со лак е совршен за разиграна дневна прошетка Оваа чаша има затворен патент и прилепув�

Оваа плетена рачка Zoey Satchel од Abbie & Emmie има детални детали за рачката, отстранлив лента за рамо, предни и за

• Исчистете ги и ги исполнува барањата за безбедност на стадионот за NFL, NCAA, PGA, и средношколски стадиони

Впечатлива завршница на Омбре обезбедува современо ажурирање на овој класичен вегански кожен крст на в

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

• Исчистете ги и ги исполнува барањата за безбедност на стадионот за NFL, NCAA, PGA, и средношколски стадиони.

Овој паричник е совршен додаток на која било торба Постојат многу малку прегради кои лесно се организир

Scroll