Новак
Regal Estate, памучна римска сенка, безжична, изолационо затемнување, магла Греј, 25W 72L

Regal Estate, памучна римска сенка, безжична, изолационо затемнување, магла Греј, 25W 72L

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Изолационен затемнување на имотот на Regal и безжична римска сенка е вечен софистициран дизајн кој нуди и убавина и енергетска ефикасност. Овој модерен дизајн има поддршка од бела клеточна сенка за да ви даде две нијанси во една без видливи жици и прекрасен униформа изглед однадвор. Римска сенка е погодна за формални или случајни простории каде што ви треба тотална темнина во просторијата, додадена изолација и допир на елеганција. Оваа римска сенка е направена од 100% фино памучна ткаенина, достапна во седум зачудувачки бои кои се бели, каки, ​​чоколадо, морнарица, сива, слонова коска и светло сива боја. Бесплатни римски нијанси се лесни за прилагодување со едноставно држење на долната железница и потоа нежно кревање или спуштање на сенката со рака. Достапно во најразлични големини за да одговара на повеќето прозорци. Римските нијанси се класична опција за стандардни ролетни прозорци. Нашите ролетни и нијанси на регал недвижнини се одобрени од Најдобро за деца и родители за безбедност на слепи прозорци што го прави совршен за домови и објекти каде што се присутни мали деца и миленичиња. 25 L x 72 h е вистинска слепа големина. Се вклопува во рамката на прозорецот 25 до 25,5 инчи ширина. Големини на должина достапни од 20 "до 72", во 1 "прираст, големини на висина достапни во 72". Римските нијанси можат да се инсталираат во рамките на прозорецот. поддршка и безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обични безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуст�

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Затемнувањето на нијансите создав�

Воведување на нијанси и ролетни за прозорци во затворен простор Оставете ги очекуваните со шикологија�

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Нашите ролетни со бамбус за моделите на Виндоус ви овозможуваат слобода да изберете уникатен и буџетск�

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно с

Пакетот вклучува пакет One shade, mounting hardware set and installation instructions Оваа римска сенка е направена од 100% фино памуч

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијанси

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Прилагодени нијанси �

Не се прават одземања; Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 31 31,5 инчи ширина ...

Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн Одлично додадете на ролетни за врат�

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Одлично додадете на р

Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат п�

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Достапни во големини на ширина од 20 "до 72" во додатоци од 1 инч, висина достапна во само 72 " FREE color swatches available

Scroll