Новак
Ekena Millwork 3 W 3 D 48 H Универзален надворешен агол за камени странични панели на камења од камен, темна река

Ekena Millwork 3 W 3 D 48 H Универзален надворешен агол за камени странични панели на камења од камен, темна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Потребно е само градежно лепило и завртки, нашите панели можат лесно да се сечат и инсталираат со помош на секојдневни алатки за обработка на дрво. Нашите беспрекорни панели за блокирање ви заштедуваат време и пари кога класичен камен е изгледот што го посакувате. Панелите со камења се дизајнирани да ја елиминираат потребата за професионален asonидар, доколку сакате сами да го завршите проектот брзо и лесно. Да се ​​биде непропустлив на природните елементи ги прави нашите производи со ниско одржување, надградба на високо ниво. Образено од вистински камен и карпа, панелите изгледаат и се чувствуваат автентични, правејќи импресивни внатрешни проекти исто така. Нашите панели за странични страни се паметна инвестиција, бидејќи тие се прифатливи, едноставни за инсталирање и додаваат моментална вредност во вашиот дом. Лесен за брза и лесна инсталација заштедува време и пари. Без напор уретан материјал нуди минимална одржување и трајна убавина. Обликуван со реална јасност за да се имитира автентичен наречен камен. Панелите на јазикот и жлебовите се блокираат за непречен дизајн. Совршен и за внатрешни и за надворешни проекти. Трајно и заштеда на енергија, додавајќи дополнителен слој на изолација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потребно е само градежно лепило и завртки, нашите панели можат лесно да се сечат и инсталираат со помош �

Потребно е само градежно лепило и завртки, нашите панели можат лесно да се сечат и инсталираат со помош �

Потребно е само градежно лепило и завртки, нашите панели можат лесно да се сечат и инсталираат со помош �

Потребно е само градежно лепило и завртки, нашите панели можат лесно да се сечат и инсталираат со помош �

Потребно е само градежно лепило и завртки, нашите панели можат лесно да се сечат и инсталираат со помош �

Scroll