Новак
Белиот, Зиссер рамен покритие со масло од масло од основно спреј за буквар - мл, случај

Белиот, Зиссер рамен покритие со масло од масло од основно спреј за буквар - мл, случај

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.52

Белиот, Зиссер рамен покритие со масло од масло од основно масло од прајмер (Pro Pack)- 16 мл, 1 кутија (по 6) : Заптивка ново дрво на внатрешни површини, како што се трим за повеќе дури и во боја и сјај. Се држи до масни површини како облоги и сјајни бои и ги крие темните бои. Покриената боја, исто така, запечатува надворешни апликации и сите видови на дрво, вклучувајќи нови, исушени, иверица и Т1-11. Како блокатор на дамки, ги крие дамките од никотин, оштетување на вода и чад и го запечатува танинот крваре од кедар. Блокатор на дамки ги крие дамките од никотин, вода и чад оштетување. Лепи до сите површини и песоци лесно за мазна завршница. Доволно издржлив за внатрешни и надворешни површини. Високото раствор ги блокира повеќето дамки. Одлично за запечатување на растворлив во вода танин крваре на кедар и црвено дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Греј, Зинссер Булс Око 123 Вода базиран на вода, квартал : е голема скриена, водена, стирентирана акрилна б�

Белиот, Zinsser BIN Shellac Base Primer, Gallon е производ базиран на синтетички школка кој обезбедува одлична моќност за

Scroll