Новак
Shason Textile Poly PliT Interlock Precuty Fabric, топла розова

Shason Textile Poly PliT Interlock Precuty Fabric, топла розова

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Шасон Текстил претставува прецизна ткаенина од поли -плете. Тежината на ткаенината е 215 GSM. Плеска ткаенина со поли -блокирање е исклучително мека, многу топла и малку истегната. Совршено за бебешка облека. Претежно се користи за спорт/активна облека. Совршен за почетници и напредни производители на занаетчиски производи. Меѓусебна ткаенина е совршена за создавање стилски врвови, здолништа и фустани, особено фустани за завиткување, врвови, носење танц и многу повеќе. Shason Textile ја претставува Poly Pli T Interlock Precuty Fabric во топол розов полиестер : 96%. Spandex : 4%. Боја : Топла розова. 215 GSM. 58/60 ”широк. Упатства за нега : Машинско миење одделно, ладна вода. Не користете белило и омекнувач. Tumble Dry Ship. Не пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панелите за завеси на горниот прозорец Катарина ја нудат функцијата на плетената просторија за затемну

Со паѓање на снегот околу нив, кардиналот и Чикаде се одмори на капа на г дин Сноуманс Овој снежен човек �

Најмекиот утешител и чаршафи направени со нашата ултрамека ткаенина за микрофибер полиестер е четкана

Фужоу 54 "Златна искра прецизна ткаенина од тул • Направено од 100% полиестер • Висококвалитетни материја

Осветли полирани мониста се стационирани по деликатните врски на овој прекрасен ѓердан од ланец на лан�

Јогерс за сите за него, за неа, за нив Loveубов со ребрести трим : 95% полиестер / 5% спандекс Грижа : Машината �

Уметник : Винсент ван Гогсубјект : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за

Лего Бетмен филмски момчиња 2 парчиња памук PJ сет, акциони карактери печатени на врвот и AOP печатење на п�

Дајте му на вашиот дом допир на стил со овој taupe џемпер врамен wallидна уметност Со мешавина од длабоки, не�

Skechers Fun Fit ™ : Осветлете ги чекорите со цветна моќ што носи Skechers Micro Spec Daisy Fun Оваа лесна лизгање има цветна

Вашето мало девојче ќе сака да се распрсне околу базенот или плажата, облечен во својот омилен лик на пр�

Покажете ја вашата личност и вкус со нашиот апстрактен килим на Mayview Darrow со беж и крем Силно емотивно и у�

Вашето дете ќе сака да го носи нашиот комплет за џогер на органски мали деца Комплетот вклучува 2 парчињ�

Изгледајте добро и се чувствувате страшно во текот на денот, облечени во овие женски плетени панталони..

За следниот одмор или престој . Вие сте подготвени! Освежете ја облеката за капење и оладете се во шорцев

Големината не е важна со тендерските каснувања на Jackек Линк Направени со 100% говедско месо, овие попрски,

Карен Хејл „Современо искуство“ платно уметност Со асортиман на големини и стилови, како што се врамен

Уметник : Fernanda Francosubject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryзавиткано платно Арт За создавање високо квали

Scroll