Новак
Надворешно багрем дрво Чаис салон со перница, сива, темно сива боја

Надворешно багрем дрво Чаис салон со перница, сива, темно сива боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3503.84

Оваа дрвена салон за чај со вклучена перница го прави совршен додаток на тревник или базен. Опуштете се во стил со оваа дневна направена од дрво од багрем и со перница со целосна должина за да ја зголемите удобноста. Светлиот и забавен дизајн ќе ве забавува и уживате во сето она што на отворено треба да го понудат. Вклучува : Еден (1) Chaise Lounge. Материјал : дрво од багрем. Материјал за перница : Перници отпорни на вода. Состав : 100% полиестер. Заврши : Греј. Боја на перница : темно сива. Потребно е одредено собрание. Рачно изработени детали. Димензии : 78,75 инчи длабоко x 24,00 инчи широк x 30,50 инчи високи. Ширина на седиштето : 52,50 инчи. Длабочина на седиштето : 24,00 инчи. Висина на седиштето : 12,00 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гордо нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со на�

Чувајте ги тркалата да се вртат! Ова висококвалитетно, долготрајно тркало е дизајнирано да ви обезбеди �

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Batik Monogram reg, сина : убава уметност од MWW Design Stu

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Врвна удобност и магнетски стил го освојуваат денот во Skechers Опуштено чевли Fit® Equalizer 3.0...

Никогаш не е рано да го започнете вашиот мал спортист како што треба! Подгответе ја вашата идна суперerstв

Пронајдете без напор стил и удобност со овие панталони за влечење на капри од пионерската жена Супер ис�

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Krzysztof Browko 'Fields' Canvas Art Закон за трговска мар

Запознајте го Техно Ова е програма за плочки со целосен опсег, која се состои од елегантни и моќни порце�

Кул стил не е тешко да се дојде кога тој има прекрасен графички мета од Wonder Nation! Изработена од удобна меш�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Брен

Едноставно, имам за цел да се подобрам да бидам подобар отколку што бев порано Резултатот е широко прифа

Новиот пијалок со овес од овес ванила ја карактеризира добрината на овесниот трици со совршена нота на �

"Групни панталони " Улица за спиење, официјално лиценцирани Дизни Снежана и седумте џуџиња на џуџињата З

Едноставен, елегантен и толку зачудувачки, однесете го здивот со овој исклучителен прстен за ангажман н

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : With blower wheel Replaces OE Number : 22896430 Replaces Partslink Number : GM3126140 Interchange

Современите моменти од Гербер носи модерен бутик стил и софистицираност во гардеробата на вашето малеч

Вашата девојка ќе го сака безвременскиот изглед на правдата девојки со долги ракави тексас Оваа симпат�

Прекрасната работа во врска со Hydracup е дека не е само двоен шејкер; Исто така, функционира точно како редо

Ова пријатно пижама едно парче од моето дете на Картер ги има покриено со леснотија Оваа една и направен

Убаво на секој чекор : врвот на пилумот со женски ракави за мафини од фармерки на Софија...

Миди фустан на романтичен цигански очен на очите му дава на тоа проток чувство што е околу ласкаво...

Scroll