Новак
Дизајн Антички растителен живот v 'Традиционално печатење на природно бор дрво

Дизајн Антички растителен живот v 'Традиционално печатење на природно бор дрво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Цветен вид : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : жолта 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Машка изолирана парка е дизајнирана да обезбеди крајна заштита од елементите Тој е тивок, издржлив и им�

Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата Simply Daisy 5 'x 7' Светло сива килима на местата

Додадете дополнителен сезонски шарм во вашата велигденска корпа со овој забавен ролери за креда...

Една елегантна силуета и суптилни детали од кожа му даваат на нашите чизми со средна висина на дождот мо

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Инципио Бренд Дизајн на серии на школка за Apple i Phone 5, i Phone 5s, i Phone SE Транспарентна чиста завршница со дизај

Чипс од компир од златна снегулка, мачна мариноване скара, тенка и крцкава, големина на споделување, едн�

Чудо нација девојки мачки бејзбол капа Испратете го вашето малечко во чуден стил со оваа симпатична мач

"Едноставно стилски дами црни балетски станови од време и вистинско Овие основни балетски станови со ши

Класичен стил се среќава со удобност со Деби од Лесна улица Оваа чипка за чипка е направена да оди на доп

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа симпатична печатена каросерија од Гаранималс е сладок додаток на нејзината секојдневна гардероба

Откако ќе ја имате оваа алатка во рака, ќе сакате да украсувате со неа секој ден Користете го за украсува

Оваа прекрасна виолетова, зелена и златна задебелување на мозочни удари II платно уметноста се печати со

Reebok Women's PlPlFocFocTrack Track јакна со предни џебови и предно размавта е совршена за преземање на студеното зимск

Автоматски ќе се активира откако ќе се прифати договорот за лиценца со кликнување на глувчето! Ние сме е

Версафлекс 2.0 има поголем, редизајниран назад за дополнителна поддршка Версафлексот е идеален за лицет�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Домашен стил на стил и удобност, супермеки маици и шорцеви за велосипеди со тајни од тајните е идеален з�

Зачувајте ги овие панталони за спиење на Georgeорџ Флие за мажи кои имаат пространа вклопување за максимал

Овој пуловер на вратот на екипажот од без граници е совршен спој на удобност и стил Конструирана од фран

Вкусни плоштади од пченка, мини панделки и тркалезни житни култури слоевити во прекрасна слаткарска об�

Класичен лопар, удобно вклопување и сè е во ред со светот Спортските двотонски удобни лекари на времето

Чистење на CLOROX Cleanup Чистач за спреј за белило за целта е дизајнирана да брзо и ефикасно чистење, дезинфек

Вредена е вашата кошула за одмор! Без разлика дали одите или уживате во престој дома, облечете се удобно

Инспирирана од нејзиниот омилен лик од „Под морето“, овој мал сирена врв и шорцеви сет има симпатичен, �

Scroll