Новак
Сонцето нула Медисон собата затемнувајќи ја панелот за завеси, 54 x54

Сонцето нула Медисон собата затемнувајќи ја панелот за завеси, 54 x54

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Сонцето нула Медисон завеса панел во минерал носи стил и енергетска ефикасност во кој било дом. Вршениот цврст дизајн со лесен за висина гром-врвот нуди класичен стил што се вклопува во секој декор на просторијата, додека ја намалува светлината и бучавата за подобар сон; Помогнете да го одржувате вашиот дом поладен во текот на летото и потопло во зима. Панелот за завеси е изработен од материјали што ја намалуваат светлината и значително ја затемнуваат просторијата. Ќе се покаже одредена светлина. Овие материјали не дозволуваат преглед и обезбедуваат целосна приватност. Колку е потемна бојата, толку подобро е можноста за намалување на светлината. Продадени индивидуално. Висат на шипка до 1,5 инчи во дијаметар. Полиестер. Перење. Увезени. Продадени како индивидуални панели со мерење на должина од 54 "ширина до 54 ". Измерете внимателно пред да ја изберете вашата посакувана големина и количина. Машинско миење ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Спуштете го суво на тивок оган, користејќи ладно железо по потреба. Технолошката технологија за затемнување на просторијата блокира некоја несакана светлина додека ја зајакнува приватноста. Енергетскиот ефикасен дизајн ја намалува изгубената енергија преку вашите прозорци до 25%. Топлинските својства помагаат да се задржи летната топлина и зимската студ надвор од вашиот дом. Намалувањето на бучавата до 25% ви помага да добиете звук, повеќе непрекинат сон. Вградените метални громи се вклопуваат во дијаметар до 1,5 "во дијаметар. Секоја табла се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Изработена од траен нерѓосувачки челик, оваа цврста и згодна нараквица е сигурна дека ќе додаде привлеч

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Бисквити, големи, домашни, намалени маснотии, бисквити од пеперутка 8 [16,3 мл (1 lb 0,3 мл) 462 g] природно s бр 1 би

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Шпоретот на кампот „Озарк патека“ ви овозможува да подготвите оброк кога одите на кампување...

Hightенски фокус на Reebok Highrise 7 / 8 нозе со 25 "Inseam и задниот џеб на патент ќе ви биде оваа сезона Овие хеланки с�

Флерт, флеки и подготвени за забава Овој врв на рамото од фармерки софија става свеж вртеж на вашиот сти�

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Елаборирајте го вашиот личен стил додека ја прикажувате вашата духовна страна со овој симпатичен привр

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Dodge Dart 2019 : Дизајнирано прилагодено в�

Моделот за вратоврска и супермекото чувство ќе го направи ова качулка и џогерс поставени од гепард него

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

Флејси, пржени шутли се чувствуваат женствено Ажурирајте ја вашата колекција Sundress со сладок фустан од р

Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет за врата за безбеден и тесен близу...

Scroll