Новак
Третман за обнова на габични нокти на керсал за обезцветен или оштетен нокти, 10мл

Третман за обнова на габични нокти на керсал за обезцветен или оштетен нокти, 10мл

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 333.44

Обновувањето на ноктите на керсал помага во намалување на обезбојувањето и дебелината, како и хидратните и ексфолираните кршливи нокти за подобрување на изгледот на ноктите оштетени од инфекција. Обновувањето на ноктите на керсал помага во намалување на обезбојувањето и дебелината ,. како и хидрат. Ексфолирајте ги кршливите нокти за подобрување на појавата на нокти оштетени од инфекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете нова динамика во рутината за лак за нокти со миризлива емајл на ноктите на Revlon Во бои како Океа�

Поставете ја датотеката за нокти хоризонтално по контурата на ноктот Изберете големина на лента за сек�

Чувајте ги нозете на нозете и уредни со нашиот голем клипер за нокти Заоблените лопати следат форми на н

Подобрете го изгледот на ноктите и завршете го вашиот идеален стил со козметика Дури Бери Бостон силен �

Kiss Gel Fantasy Color Jelly Nails имаат проucирен финиш со висок сјај „желе“ што изгледа мазно како стаклото, со лак со

Барате начин да вклучите забава, забавна уметност за нокти без да се упати кон салон? Овие мини тетоважи

Ако треба да направите лично чешлање во движење, проверете го овој пакет од Вивитар! Вклучува сиви алатк

Вратете ги нозете назад за да бидете убави! Нашиот третман со мазнење на стапалото содржи шпорет и масло

Sinful Colors е сè за индивидуалноста, а нашето излегување! Колекцијата го става самоизразувањето право на ва�

Цврсти бонбони кристални конфети лак е единствена колекција заснована на уметнички израз Се одликува с

Боите на водата вклучуваат 18 нијанси во формула без 18то, нетоксична вода Никогаш не жртвувајќи се на бој

Куки за заклучување на 2 и 4 точки обезбедуваат алатки со тешки и необични облици, остануваат ставаат кук

Додадете финиш со сјај со висок сјај на салони во вашиот гел маникир! Работи беспрекорно со тресена дива

Нашиот волуменски гел гел полски формула за супериорна опаѓање обезбедува финиш сличен на гел во момен�

Лаккерите за нокти во боја првично беа создадени за професионалци во салон и индустрија, брзо станувајќ

Одборите за пена за зебра се направени од најдобрите лепила, пена и шкурка Тие се карактеризираат со гру

Блок за изедначување на убавината е совршена алатка за добивање прекрасни нокти Овој блок има четири ра

Тампон за маснотии For Pro е уникатно дизајниран за нежно да ја изедначи плочката за нокти со страната од 240

Стартувајте диви со патики инспирирани од шест парчиња Sinful Colors® Sporty Brights Nail Collection Collection Супер задебелен�

Scroll