Новак
Легендарниот редовен редовен Jeanан

Легендарниот редовен редовен Jeanан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на Лее. Овој среден пораст, редовно вклопување Jeanан е изграден со Ли склопот на памук за повеќе премија, со иконични легендарни детали, хардвер и закрпи. Носете го овој фан омилен со копче нагоре за да се вклопи каде било. Среден пораст. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Поставено на половината со појас. Легендарни детали за Ли - копче за лого на лого, џебови од задниот дел, зашивање на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетено колк плетен ли етикета Ли, лого на лого, кожен лепенка со лого на „Твич“ Ли. Префериран памук. 100% памук. Стил #112339187.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сребрен фармерки копродукции Алан Слим се вклопуваат со фармерки со права нозе Jeanан кој изгледа добро �

Машка опуштена чизма Jeanан со опуштено опуштено вклопување на ногата за подигање се наоѓа пониско на зат

Кога станува збор за најважните гардероба, гроздобер Jordордаче, Slо Слим Форт Фартс, се вистински мора Со �

Најдобро за средни гради, Грејсон седи на половината и има дополнителна просторија во седлото за удобно

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на �

Кога другите тенок вклопување се премногу рестриктивни, достигнете го ова иновативно ново преземање на

Вкорените тенок тенок директно на Wrangler Menight Jeanthe Wrangler® ™ гордо ги слави земјоделците во Тексас со тексас

Засилени фармерки со нозе со средно светло Индиго миење сребрени фармерки копродукции машки ловци атле

Автентично од Silver Jeans® Men's The Athletic дизајниран да одговара на мускулни типови на тело, атлетиката од автен

Wrangler Men's Flex Fist Stretch Jean е дизајниран да биде во чекор со вашата зафатена рутина Квалитетниот тексас во ком�

Слим со тенок ултра флекс jeanslim stylim stylimentastic stylimband styledlim jeanslim stylingelastic за копче за комформ и патент, патенти

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење

Носете ја марката што трае со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд по избор за

Wrangler Men's Flex Fist Stretch Jean е дизајниран да биде во чекор со вашата зафатена рутина Квалитетниот тексас во ком�

Овие мачки плетени тексас фармерки без граници се мека, дишејќи алтернатива на класичен тексас...

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн Машки стрим тенок директно Jeanа

Краток опис не е достапен потпис од Леви Строс и Ко Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржл�

За модерно преземање на класичен тексас суштински, погледнете го легендарниот редовен редовен Jeanан на �

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низ�

Seven7 Seven7 Slim Straight Five Five Pocket Jean е дизајниран за современиот човек Дизајнирано во САД Овој премиум фармерки �

Кога температурата ќе се намали оваа сезона, посегнете се на легендарниот легендарен опуштен директен J

Овие редовни фармерки за мондат Wrangler® за мажи нудат класичен стил со зашилена нога што изгледа одлично �

Кога температурата ќе се намали оваа сезона, посегнете се на легендарниот легендарен опуштен директен J

За легендарниот Jeanан на Ли со простран, модерен вклопување, достигнете го овој легендарен опуштен Jeanан..

Scroll