Новак
Сет за јадење со 3 парчиња

Сет за јадење со 3 парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Дајте му на вашиот дом допир на гроздобер "паб " стил со овој сет за јадење со 3 парчиња Адам. Овој сет располага со цврста табела за висина на Counter Rubberwood/MDF, во темно кафеава завршница. Комплетот вклучува соодветни столици за вртење на шипки, со исечени глави на ноктите и кожни седишта, комплиментирајќи ја масата совршено. Овој сет е одличен за бар или за кој било мал простор за живеење. Карактеристики - две (2) барстоли и една (1) паб табела. Главата на ноктите се исечете околу седиштето и на седиштето задниот дел од столицата. Главата на ноктите се исечете околу работ на масата. Две полици на табелата со паб. Табела направена со цврсто гума и МДФ. Вршање столче тапацирана во темно кафеава кожа. Паб -табела дизајнирана со две полици. Севкупни димензии на табелата : 42,5 инчи висока x 42 инчи ширина x 42 инчи длабоки. Димензии на горната полица : длабоки 19,5 инчи високи x 21 инчи широк x 21 инчи длабоко. Долни димензии на полицата : 14,75 инчи висока x 21 инчи широк x 21 инчи длабоко. Севкупни димензии на столицата : 46 инчи висока x 19,5 инчи ширина x 20 инчи длабоки. Димензии на седиштето на столицата : ширина 18,5 инчи X 18,5 инчи длабоко x 29,75 инчи високи. Потребно е одредено собрание. Бродови во 2 кутии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој поглед на светлиот океан, врамена wallидна уметност, ја има измиената плоча на плажа на пристаништет�

Едноставни, но сепак привлечни, тркалезни дијаманти долго време посакувани за нивната чиста брилијантн

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Подарете го подарокот за мода со празниците за правда, надаваат маици со долги ракави и сет на облека со

Донесено од вас од Беки Овенс Х Сурија, колекцијата Лила комбинира богати, детален дизајн со топли меки �

Откако работеше пет години како илустратор за рекламирање и наставник со скратено работно време, тој ја

Цртичка на меката ткаенина го подобрува светло и воздушно чувство на оваа блуза блуза со цвеќиња...

Одржувајќи го реално со овие Наруто Канџи Лесно за носење, оваа опуштена мета е подготвена за викенд и с�

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов филтер за вода под мијалник? Оставете го на професиона

Опис : Ова рокерско столче е изработено од премија и цврсто тврдо дрво, кое е многу цврсто и издржливо по�

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Современиот тест за овулација на плодност ги наоѓа вашите 2 плодни денови, овулацијата на предикциите и

Buzzy Seeds Mini Terra Cotta Growing садови вклучуваат сè што ви треба за успешно да одгледувате свежи билки, вкусни зел�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, ова подго

Scroll