Новак
Едноставно маргаритка 18 18 црвени совршени ленти салфетки, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 црвени совршени ленти салфетки, сет од 4

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 714.24

Создадете шарен случај на домашен изглед на вашиот дом за дома со сет на едноставно маргаритка 18 "x 18 " црвени совршени ленти од салфетки од нашата колекција на баланс. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете забавна и светла вибрација на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Дизајните во оваа колекција ветуваат дека ќе им донесе насмевка на сите што им се среќаваат. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ лента за салфетка за прием на салфетка со рамнотежа : Едноставно, но сепак елегантни 19 -тина салфетки, доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кикназад, обичен стил е ваш со панталони со тексас од пет џеб на Вранглер Изработена од мешавина од паму�

Нема негирање Овој килим е совршен додаток на секој украсен дом Без разлика дали се користи како елеган�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во ко�

Запознајте го предиво од создавач на соништа! Остварете ги вашите лукави соништа да се остварат со овие

Прикажете ги вашите колекционери со гордост во овој осветлен кабинет Curio Огледалата се присутни на дват

Набавете ја вашата риба со мијалници за тегови на куршуми Овие мијалници се идеални за најразлични ласт

Откријте ја радоста на одење во целосна удобност со Skechers Gowalk oyој ™ нагор Се одликува со иновативен диза

Овој труд го преклопи сонот на Big Little One, врамената wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска ха

Овој разигран сет на PJ има врв на панда со качулка и координирање на панталони за лице на панда Панталон�

Земјиште или вода, покриени сте со хибридни шорцеви за истегнување на Барнсајд Овие шорцеви за влечење �

Scroll