Новак
Златен позлатен нараквица од ланец од не'рѓосувачки челик

Златен позлатен нараквица од ланец од не'рѓосувачки челик

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Крајбрежен накит златен позлатен не'рѓосувачки челик, нараквица на ланецот на ланецот, нараквици, го изразува своето чувство за мода со оваа уникатна нараквица на ланецот Фигаро. Синџирот Figaro нуди класичен дизајн, но станува модерен со карактеристиката со два тона и матната завршница. Изградбата на нараквицата дава максимална удобност, бидејќи врските добро се контурираат до формата на зглобот. Оваа нараквица исто така нуди разноврсност бидејќи совршено ќе ја надополни острата деловна облека, како и пообилна. Оваа нараквица мери дебела приближно 8,5 инчи долга x 1/4 инчи X 1/16 инчи дебела и се обезбедува со затворач на јастог од јастог. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : жолта, бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Должина на артикалот : 8,5 инчи. Ширина на артикалот : 1/4 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 16 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : канџи од јастог. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : ланец, врска, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој контрастн црн прстен има разнобоен акрилен инлеј Уникатниот прстен е издржлив, отпорен на гребење

Совршена завршница на вашиот внимателно куриран ансамбл В Овална врска Обеди обетки ја карактеризираа�

Хип хоп, време е за Велигден! Пролет во сезоната со овие забавни и стилски додатоци од пат за да славиме...

Забите на itzy ritzy bdnkpt3005 се случуваат ѓердан за џвакање со мушка, силиконски накит, обезбедуваат тренд мод�

Дајте изјава со 2.00 Carat T.W Тркалезен бел дијамантски златен тон позлатен прстен, обетки, сет за тресок и ѓе

Додадете малку искра на вашиот изглед, со овој приврзок за стакло од глувчето Дизни Мини, нагласена со л�

Време и Тру жени 6 пара модни дипломирани обрач, кои се движат од 25 мм до 75мм во големини Започнете ја нед�

Понекогаш наједноставното нешто може да биде најубавото и најискрено Одликувајќи се со пенливи црно бе

Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе) Насочена публика : Мажи, машки Што е вклучено : наракви�

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат п�

Овој мијабела бел топаз врти 3парчен сет за накит што прави прекрасен подарок за себе или за некој што го

Додадете одредена структура во вашиот стил Оваа машка нараквица може да се пофали со текстура соблечен�

Крајбрежен накит полиран од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик 14мм ѓердан од ланец и нараквици,

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

Овој шик сребрена и црна дама Stackable сет е прекрасна ставка на која им е потребна на сите во својата колек�

Крајбрежниот накит од не'рѓосувачки челик и родиум акцент нараквица на нараквица со современа нараквиц

Scroll