Новак
Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобилски подни душеци за BMW Целокупната заштита на времето за автомобили, камиони, SUV, комбе, тотална заштита од ?

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобилски подни душеци за BMW Целокупната заштита на времето

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1439.84

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за BMW x5 2020, дизајнирани прилагодени вклопуваат комплексни контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот BMW X5 подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабокиот канал на каналот, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, БПА без панталони ™ МАТ се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76 ° F (-60 ° C) . Не-лизгање : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат Место без оштетување на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот Еле

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Scroll