Новак
Домашни основи занаетчија lt стаклена тегла со црн врв

Домашни основи занаетчија lt стаклена тегла со црн врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Совршено решение за складирање за организирање на вашиот плакарот за комунални услуги или кујната, чајната кујна, уметничката стаклена тегла е одлична за складирање на шеќер, брашно, кафе, грав и материјали за уметност. Јасното стакло ви овозможува да гледате на прв поглед што имате и дебелите wallsидови обезбедуваат максимална издржливост. И капакот безбедно се вклопува во контејнерот, чувајќи ги вашите предмети безбедни од елементите и досадните инсекти. Со едноставен дизајн, занаетчиската тегла може да се вклопи во сите типови декор. Declutter се брои и организирајте ги оставата, чајната кујна и плакарот : совршен за складирање на мирудии за пијалоци, печива, канцелариски материјали и кујнски гаџети ,. Јасни основи за лесна видливост : Јасното стакло ви овозможува да видите што има внатре без да го отстраните капакот. Широка уста : Широката уста го олеснува разрешувањето на содржината и чистењето внатре. Материјали за квалитет на премиум : Направено од стакло со тешка должност со густи wallsидови за да се спречат случајни испакнатини. Теглата е на врвот со мат црни капаци и лесни копчиња за грабнување за лесно кревање. Држи до 3 литри или 101,44 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Удри освежување на вашиот тексас со удобно две пакувања на фармерки од тексас од Real Size Со стил на влечењ�

Beе бидете подготвени за одмор во овој врв на пливање од време и TRU! Пар со појавување на дното, или измеша�

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Топ топка! Нејзиниот стил на пливање е сигурен дека ќе направи прскање со модерниот моден костим за капе

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Класичен дизајн за секојдневно носење! Овие машки врвни без граници чевли со чиста платно се карактериз

Супермека мешавина од памук ве одржува удобно и пријатно Овој стил на завиткување со долги ракави од пл�

Дизајните инспирирани од крајбрежјето прикажани во колекцијата Кабо ќе ја доведат плажата во вашиот пр

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе�

Ова е она што тие значат со пријатна удобност Овој џемпер на вратот од Terra & Sky е опуштено плетено додавањ�

Вистински третман за нозете, овие солидни затнувања од ајкули се лесни и удобни, изработени со канали на

Што не треба да се сака во врска со ова пријатно руно качулка форма Terra целосно затворање на патентите...

Едноставно основно, оваа безвременска џебна маица од бесплатното склопување нуди класичен стил што ве �

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Икона во линијата на Волверин, Рајдер е најдобар од најдобрите Стилот и функцијата се беспрекорно интег

Бесплатни сватови во боја на располагање, и обезбедете име на производи и боја или линк и адреса за испр�

Дали го сакате вашиот МТВ? Додека класичното програмирање е одамна, сè уште можете да ги славите видеата

Reef Strontium ™ има за цел да го врати и одржува стронциумот на нивоа што се наоѓаат во природна морска вода б�

Воведување на совршен додаток на вашата гардероба оваа сезона отворениот фронт кардиган од сонувачи с�

Создадете зачудувачки трансформации на собата со јоршки wallидови, активирани со вода, активирана со вод�

Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде Terra & Sky нуди целосна линија на коо�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Вашето дете ќе успее да погледне дополнително гаден на забавата со овој забавен светски светлосен кост�

Уживајте во удобно возење со овие гуми Nexen N'Priz AH5 Тие се дизајнирани да обезбедат сигурна влечење и абење

Поставете го вашето малечко започна на патот за случајно со овој официјално лиценциран подарок поставе

Светло сива ткаенина тапацир се меша со беспрекорно со исушената катче од аголот на аголот, сива завршн�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Овој краток сет е супер симпатичен за еден ден во паркот или само се дружи со мама! Симпатичните шорцеви

Scroll