Новак
Regalo Home Accents® Дополнителна широка прошетка низ безбедносната порта за бебиња, дополнителна широка порта, црна и кафеава боја, на возраст од месеци

Regalo Home Accents® Дополнителна широка прошетка низ безбедносната порта за бебиња, дополнителна широка порта,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 719.84

Дизајнерот за бебиња за бебиња на Regalo Home Accents® има засилен стајлинг додека ја одржува потребната функционалност од портата за бебиња. Фали црна челична рамка, со акценти на цреша дрво, дизајнерската порта за бебиња беше направена да се вклопи во декор на повеќето домови. Оваа привлечна безбедносна порта е прилагодлива за да се сместат отворите на вратите помеѓу 30 ”-41,5”. За инсталирање, притисок ја постави портата со вклучени гумени шипки за вретено или користете го вклучениот хардвер за да ја прикачите портата на вашиот wallид. Дополнително широко : е висока 30-инчи и се шири за да одговара на отворите ширина од 30 до 42 инчи. Декор : Модерен со високи завршни работи и бор од Нов Зеланд. Цврста, целата метална рамка. Прилагодливо : Поставување на едноставна монтажа на притисок, не е потребна алатка. Лесна блиска рачка се одликува со безбедносно заклучување со еден допир и едноставна врата од блиска притисок. Fit : Совршено за ходникот, вратата, отворените простори и дното на скалите. Вклучува комплети за проширување со 4-инчни и 4-инчи. Портата се склопува рамно за лесно складирање. Безбедност : Дизајниран со безбедносен заклучување, го исполнува целиот стандард за безбедност. Хардвер монтирање за дополнителна безбедност. Совршен за деца 6-24 месеци. Одлично и за домашни миленици!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одликувајќи се со едноставна вратоврска на глуждот со класичен преден отворен пети, модерна бурна пета

Уживајте во оваа класична игра со кула на тимот на Вуд НЦАА, во која има 54 тимови на НЦАА, тематски дрвени

На пресекот на погодност и удобност е овој градник со плус големина Безбедниот преден затворач продолж�

Тоа е комплетно дизајнирано со око кон модата и општествената одговорност Тоа е значајна подарок за род

Перформанси на највисоко ниво, Mizuno жени со целосна должина Softball Pant нуди конструкција со целосна должина

Можете да го користите за разни намени; Без разлика дали патувате со автомобил, авион или воз, оваа патна

Направете впечаток впечаток во чевли за фустани со ширина од Оксфорд од Daxx Сјајна кожна кожа на горе ист

Воспоставете го вашиот дом во одлични текстури и дизајн со едноставен додаток Одликувајќи се со дизајн

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

Поздравете го вашиот гостин со стил, ќе можете да најдете оној што е во право за вашата домашна година ил

Класичната кошула штотуку се модернизираше Ниту една граница ткаени разговорни врски нема софистицира

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Дајте си огромен изглед со овој зачудувачки мијабела црно бел дијамант гроздобер овален прстен...

Thyme & Table Nonstick 10 "Врховна тава за пржење, кремот е врв на кулинарско совршенство Оваа зачудувачка тава за п

Потребно е нешто форма што одговара и фаб? Без пот! Фармерките на Софија ги проверуваат трите CS со овој к�

Дајте herе herе hat атлетска лесна удобност и елегантен спортски стил со чевлите на Skechers DynaLite Атлетик скоро �

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

Повикувајќи ги сите etет поставувачи! Овој премија, лесен шетач за миленичиња беше направен за патување..

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Удобно, издржливо и разноврсноовој џеб за работна облека со кратки ракави, Хенли Теј од Wrangler® е главен г�

Како романтична како слатка бајка, вашата loveубовна приказна продолжува да биде незаборавно патување со

Пријатно чувство и стилска текстура позајмуваат софистициран допир на кардиган џемпер на граници...

Лесно носење плетен фустан од Тера Миди Силуета Ракави со должина на лактот Нивото на тело; преден и зад�

Чувајте го флерт и ласкави во пожестокиот врв на границите Опремена со совршенство со прилагодливи лен�

Воведување на Креирај го од Tabric Editions, Inc… .Просена ткаенина дизајнирана да ја инспирира креативноста пр�

Покажете поддршка за вашиот омилен тим со овој официјално лиценциран државен Охајо, Брутс, подложен бар

Осветлете го вашиот домашен декор со VCNY Home MultiColor Tamara 3 Piece Leadding Duvet Cover Set Овој комплет за покривање со 3 пар

Онтансон чист винил за заштита на тепихот тркач е дизајниран за заштита на тешки сообраќајни места од н�

Одморот за колекција „Ступел за дома“, Мари Божиќна мачка со украс и снегулки од платно, wallидна уметнос

Scroll