Новак
Ултра внатрешна боја и буквар за внатрешни работи, швајцарско кафе, рамен, галон

Ултра внатрешна боја и буквар за внатрешни работи, швајцарско кафе, рамен, галон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка. Оваа куќа и wallидна боја нуди одлична покриеност, скриена и отпорност на влага и е многу издржлива и чистачка. Како буквар за акрилна боја во еден, оваа трајна боја може да се примени директно преку голи површини без употреба на посебен буквар. Препорачано за употреба на повеќето претходно насликани или неоткриени суви идови, гипс, asonидарски и не-крваво дрво. Ултра внатрешна боја и буквар за внатрешни работи, швајцарско кафе, рамен, 1 галон врвен квалитет на внатрешна боја за внатрешни работи обезбедува одлична покриеност, скривање и отпорност на влага. Акрилниот буквар за боја е многу издржлив и чистак. 100% формула за акрилна облога. Primer Paint може да се користи на повеќето претходно насликани или неоткриени dryидови, гипс, asonидање и не-крваво дрво. Акрилната боја доаѓа со ограничена гаранција за живот. Бојата што се пее е лесно да се исчисти со сапун и вода. Достапно во широк спектар на бои на декораторот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Харис Титаниум полусјај бела боја и буквар е екстремна должност висококвалитетен 100% акрилен ентериер /

Ултра покритие на белиот, 'рѓаолеј, ултра покритие, полупит обезбедува одлично криење на површинските н�

Scroll