Новак
Машки тенок вклопување права нога рамни предни панталони

Машки тенок вклопување права нога рамни предни панталони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.68

Ажурирајте ја вашата гардероба со стилски и удобно оригинално дики машки тенок рамен фронт. Дизајниран со употреба на ткаенина од памук-полиестер мешавина, рамни предни пантолони нудат целосна мекост и проширена издржливост. Отпорни на дамки и брчки, овие машки пантолони може да се носат веднаш по миењето. Тие доаѓаат со обичен затворање на копчињата за половината и затегнување за совршено вклопување и исто така вклучуваат јамки за појас за прилагодлива половината. Пар со маичката со долги ракави на нашиот маж за целосен изглед на работната облека. Оригинални дики машки тенок фит рамен предна пантала : 65% полиестер/35% памук. Ослободување од дамка. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на копчето за такно. Обичен лента за половината. Купете го целосниот асортиман на мажите на Дикис овде.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Грејс Поп „Велигденски мачки II“ платно уметност Овој метод на истегнување и подготовка на платно овоз�

Чувајте ги малите суви во класичен детски розов качулка мантил со полиуретанска обвивка отпорна на вод�

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Овие патики со тексас на чудо нација, близнаци, ќе бидат одење на обувки на вашето дете оваа пролет! Одли�

Донесете ја дома забавата на работилницата за градењеамечка со овие симпатични крзнени пријатели! Одли

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Одлуки смешен семеен голф спортски спортски спортски дизајн, сива фарма куќа рустикална врамена giclee те�

Нашите боксери за дишење на боксери за дишење на мажите од Wrangler се токму она што ви треба за вашиот напор

Зачувајте ги основите за вашето момче! Оваа шест пакет на боксер кратка долна облека од Wonder Nation е направ�

Чувствувајте се и изгледајте сензационално без фустан од каросеријата без граници Деколте за чипка со �

Вкусен оброк без месо за која било диета, фармите „Морнингстар“ печеа лук 10% од дневната вредност) и одл

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

• Teplease Забележете дека тавата за печење е безбедна машина за миење садови, но препорачуваме миење на ра�

Оваа дваесет пакувања на атлетски чорапи без шоу од стартерот има уникатна технологија за DriStar за да им �

Прецизно обликувано вклопување во индексот на печатот што одговара на повеќето стандардни јаглеродни �

Scroll