Новак
Атлантик 40 x71 Елита xl 9-полица од дрво за складирање на медија, фиксни полици, цврсто црно

Атлантик 40 x71 Елита xl 9-полица од дрво за складирање на медија, фиксни полици, цврсто црно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3265.92

Имате голема колекција на медиуми и сакате да ги организирате вашите филмови, видео игри и музика. Разновидната атлантска медиумска кула Елита XL има 9 полици, комплет за прицврстување на wallидот и складирање за Blu-ray, ДВД, ЦД-а и игри. Цврстиот традиционален дизајн има нови пошироки странични панели, подобрено склопување, продолжена основа и црна завршница. Зачувајте до 624 Blu-ray или 528 ДВД или 837 ЦД-а или комбинација. Гејмерите можат да чуваат 624 случаи на игри PS4. Комплет за прицврстување на wallидот ја обезбедува кулата до wallидот. Складирање на медиуми со висок капацитет-до 624 Blu-ray/PS4 или 528 ДВД или 837 ЦД-а. Нова рамка - пошироки странични панели за додадена стабилност. 9 полици - Организирајте и прикажувајте медиуми и куриози. Комплет за прицврстување на wallидот - прикачете ја кулата на идот. Мал стапало - Цврсто модерен дизајн мерки 72 "H x 40" W x 9.14 "D со традиционална црна завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подобри домови една затворена полица на дното во која има паѓачка врата Четири пониски полици поддржув�

Вашиот простор за живеење добива надградба на глам со овој огледален медиумски кабинет Три пространи о�

Стилски и функционален аудио пристаниште Цврста челична рамка држи 4 или повеќе аудио / видео единици...

Како и да е, го користите, високиот штанд за грабнување ќе изгледа одлично во вашиот простор...

Сместете ја вашата растечка колекција на медиуми со 4странична кула за вртење Со доволно простор за чув�

Модернизирајте го вашиот пријатна простор за живеење со овој кабинет за медиуми за складирање...

Scroll