Новак
Ранец на спортот EastSport Deluxe Sport со MUT

Ранец на спортот EastSport Deluxe Sport со MUT

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 302.08

Ранецот „Eastsport Deluxe Sport“ со повеќе оддели за складирање е идеална торба за носење на сите ваши лични предмети, книги и повеќе во оваа стилска и трендовска торба. Овој ранец вклучува две главни прегради, плус три предни џебови и две странични џебови, што ви ја дава целата просторија што ви е потребна за безбедно да ги чувате и транспортирате вашите предмети. Ранецот може да одговара на повеќето 15 "лаптопи за безбедно и безбедно патување. Подготвените и прилагодливи ленти за рамото беа дизајнирани да обезбедат удобно вклопување бидејќи додавате повеќе предмети во ранецот. Покрај лентите за рамото, цврста рачка нуди друга Опција за носење торба. Ранецот „East Sport Deluxe Sport“ со повеќе оддели за складирање е одлична торба за носење до и од училиште или канцеларија. Исто така, таа е одлична опција за активен животен стил и може да биде совршена торба при пешачење, патување , кампување и уживање во одличното складирање на повеќе прегради на отворено. Поддржан електронски џеб за складирање. Поддржан скриен прилагодлив заден дел. ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Запознајте го ранецот за придружници на Боди Стилски пристап за носење на вашите најважни работи, овој �

Забелешка : Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароуматерија

Нивните зачудувачки потреби се поедноставени со оваа елегантна торба за прашка од правдата! Со лесен за

Вашето дете ќе биде говорот на игралиштето со ранецот на Wildkin 16 инчи! Мерење на 16 x 12,5 x 9,5 инчи, ранецот од 1

Ранецот е опремен со добро поставен лаптоп оддел и асортиман на организатори со различна големина за до

Класичен голем ранец за студенти и деца на колеџ, лесен траен ранец за патувања се вклопува 15,6 лаптопи о�

Лесен и удобен за носење во секојдневниот живот.Xoxo низ целиот печатење урбано срце розово вегански коже

Овој ранец со целосна големина на реверзибилни секвенци е совршен додаток за она што го носите...

Вашето дете ќе биде возбудено да се упати на училиште со овој сет на принцезата и жабата Ранецот 16 "е под�

Погодноста се среќава со удобноста исполнува стил ранецот на технолошкиот кампус „Истспорт“ е сигуре

Scroll