Новак
Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2

Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 6879.84

Оваа столче за прилагодување на шипката со лафтирана кожена кожена коже, додава стилски допир на вашата домашна лента или кујнски шалтери со парчињата „Елама 2 парчиња“, прилагодлива од кожена, прилагодлива шипка за шипка во црна боја со хромирана база. Оваа столица е уникатно обликувана за удобно вклопување додека сте седнати. Прилагодливиот стол на Елама е исто така направен од квалитет и здрав метал за силен и долготраен дизајн. Карактеристики Сет : 2 парчиња. Материјал : ПУ кожа, метал. Боја : Црна, хром. Димензии на артикалот : 17.71 "x 16.14" x 35.00 . Тежина на артикалот : 33,00 фунти . Потребно е склопување. Вклучува две перничиња со столици. Четири стојат парчиња. Две бази. Две основни додатоци. Осум завртки. Две клучеви на Ален. Еден прирачник за упатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Милер Висок живот е американско пиво Лагер Неговиот јасен, лесен вкус на вкус е олицетворение на катего�

Rapidlash Rapidbrow 3 ml / 0,1 ozпакет од 2 ексклузивни комплексни хексатеин 2 Трансформирајте ги слабите, нерамни и р

O2 Lite е чекор во поставата на Один Во споредба со другите лесни решенија, O2 Lite ги има сите; изглед, сила, це�

Рогани Нан, традиционален Рачно испрекинато за мекината Без холестерол Без транс маснотии 100% вегетариј

Повеќето разноврсна заграда на планетата, уникатен модуларен дизајн дозволува регистарската табличка

Пиете на ладен пијалок цел ден со вакуумска изолација за да ги одржувате пијалоците ладни! Конструкција

Lenmar GSZ301 N Батерија Клучни карактеристики и придобивки од клучните страни : Safesafe Airplane за воздушни пратки

Воведување на четканата удобност две парчиња поставени од климарното светло со гудања на куда Ткаенина

Чиста, епоксидна висока сјај на Watco Super Glaze, 1 квартен комплет е ултрадебел, висок сјај, затемнет епоксид ш�

Наполнете го вашиот Micro USB компатибилен уред со Cellet Home и Charger Wallидот Одликувајќи се со кабел долг 5 метри с

Осигурете се дека го имате сигналот што ви е потребен на CB со овој пар трамвајски стакло монтирање CB со м

Симпатични животни од џунгла го обвиткуваат ова пријатно ќебе и обратно на мека, розова шерпа Екстрамек

Добро избалансиран, подготвен да пие inин Мартини со профил на мазен вкус Едноставно сервирајте разладе�

Malher Toki Mix е мешавина за пијалоци што е вештачки зачинета Има мал вкус на цитрус, но можете да го мешате со

Scroll