Новак
Kyocera milano c char ger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir - од ixir

Kyocera milano c char ger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir - од ixir

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC). Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ.0) технологија, (адаптивна брза Char ger) Вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи моментална употребливост на вашиот паметен телефон . Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Micro-USB од 2 x до USB кабли : 3,5 ft.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Премиерските обележувачи се совршени за зачувување на вашето место или обележување на одредена страни�

Зголемените хмели на Крозби ® му даваат на овој освежувачки Пилснер зачинета и земјен хоп арома Каракте

Контролата на контролата на суспензијата на Уро делови изгради репутација во автомобилската индустриј

Сите цевки за лизгање на вилушка се безгласно земја од лесни цевки со авиони или во прикажување на хром (

Malher Toki Mix е мешавина за пијалоци што е вештачки зачинета Има мал вкус на цитрус, но можете да го мешате со

Б.Тан затегнат AF . самотен муслие Тен на моите раце затегнувајќи мит, миење + за еднократно кога најтемни�

Mid Risselim Fitcapri Jeanpull на еластична лента за половината и ткаенина што се протега, скулптурира и holdsfaux fly & scoop џ

Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа техноло�

O2 Lite е чекор во поставата на Один Во споредба со другите лесни решенија, O2 Lite ги има сите; изглед, сила, це�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : BE8 Z15 A449 AA, FO1184107 Replaces OE Number : BE8 Z15 A449 AAReplaces Partslink Number : FO1184107 Warranty : 1

Зад вашите убави соништа, потребна ви е удобна табла Нашата глава е идеално решение за вашиот ансамбл, с�

Направете го вашето малечко возбудено да ја научите азбуката и да ги подготвите за училиште со оваа кни�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Черепите на скелети поставија совршено морничав тон на свеченостите на Ноќта на вештерките Закачете го

Секоја комплет за резерви на Делукс на Делукс на лимонада Гингам вклучува : 24 плочи за хартија од лимона�

Милер Висок живот е американско пиво Лагер Неговиот јасен, лесен вкус на вкус е олицетворение на катего�

Scroll