Новак
Олиеру PK цврста гугарска облека за дрвени облеки за закачалки со широка рамо со полирана завршна облога од орев од хромирана кука

Олиеру PK цврста гугарска облека за дрвени облеки за закачалки со широка рамо со полирана завршна облога од

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 407.84

Цврст и здрав - висок степен на цврста гума со завршување на орев; Силно мечка за да ги обеси кошулите и пакувањата за фустани или тешки панталони и палта Опис : ОлиЕРО® луксузно екстра-широко рамо со цврсто дрво со цврсто дрво е фино направена. Цврстото дрво материјал создава цврста основа која е совршена за тешки костуми како јакни, панталони, кошули и зимски палта. Спецификација : Секоја димензија (lxwxh) : 17,5 "x 2,3" x 9.8 "Материјал : Цврста боја на дрво : Капацитет на орев : 11 bs (5kg) Список на испорака : 5 x Облека за облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети се покриени со гумена обвивка што не се ли�

Донесете луксузен изглед, додека заштедувате простор во вашиот плакар со овие закачалки за дрво со дире

Тенок, дизајн за заштеда на простор прави најголема употреба на достапниот простор за виси...

Чувајте ги врските и ремените што изгледаат најдобро со класико над вратата на вратата и решетката за п�

Овие дополнителни закачалки со долги дното можат да ги држат вашите најголеми панталони, фустани, комби

Овие силни црни пластични закачалки со црна пластика имаат рамно тело за заштеда на простор, две полира�

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор, цв�

Користете ги во плакарите за ходникот или гостинските простории за да ги импресионирате сите што доаѓа�

Екопријателски и одлична алтернатива на тврдо дрво Овие закачалки со бамбус имаат рамен тело заштеда н�

Организирајте ја гардеробата на вашето малечко со изборот на овие родител и закачалки за деца и мали де�

Прави малку шопинг? Нова облека значи дека ви требаат повеќе закачалки Земете пакет или две од овие ефти

Прави малку шопинг? Нова облека значи дека ви требаат повеќе закачалки Земете пакет или две од овие ефти

Подобрете ја вашата организација користејќи ги овие пластични закачалки со 10 пакувања (боја : богата цр�

Не гледајте повеќе, пристигна совршената закачалка! Поедноставувањето на крајната закачалка е единств�

Ова поедноставување на закачалката за додатоци со кадифе доаѓа во четири пакувања Лесно обесете марами

Со тенок дизајн и вртливата кука тие можат да ве одржат организирани, правејќи ја да ја пронајдете соврш

Оваа мрежна закачалка за кристали со чиста боја е совршен за да висат кошули, фустани и јакни...

Неговиот дизајн за заштеда на простор помага да се искористи просторот за складирање во вашиот плакар П

Подобри домови и градини организатор на чевли со 16 пар Овој организатор на чевли со лесен за 16пар ќе ви п

Оваа тешка палто за слобода и кука за капа е одлична за тешки облеки или каде е потребен зголемен капаци�

Вредност пакет за инсталирање изработено со Steel2 Pack Arrow 15lb Брзи закачалки за слики, пакет со 12 пакети : вре

Овој 30пакет на закачалки со бели плакари со низок профил ви дава повеќе простор во вашиот плакар, така и

Заглавите за прицврстување нежно ја држат облеката за да се осигурате дека облеката останува без брчки

Scroll