Новак
Нулум Ванита Транзициска југозападна рабна област, 12 '15' 9

Нулум Ванита Транзициска југозападна рабна област, 12 '15' 9

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Lifeивотот е подобар на прекрасен килим на југозападниот дел на раб. Без разлика дали се карате на подот на дневната соба или се грижите на каучот, направете ги секојдневните моменти повеќе незаборавни со килим оваа прекрасна. Нашите килими се дизајнирани да ја направат секоја просторија повеќе добредојдена, пријатна и ангажирана - што ги прави совршен додаток на кој било дом. Од разиграни дизајни што ќе ја активираат секоја просторија до класичните стилови што никогаш не излегуваат од стил, пронајдете совршен килим што одговара на вашата личност и стил. Удирајте ги тие нозе и одмотајте се со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Нулум Ванита Транзициска југозападна рабна област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% латекс. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' правлив чад со голем килим �

Со своите неутрални бои и богато текстурирани ткаени, овие килими се идеален додаток на вашата дневна с�

Килимите го разубавуваат секој дом, но одвојуваат тепање од секојдневниот живот За среќа, чистењето на �

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' Taupe Bowling Pins килим од колекци�

Сложениот дизајн и покаченото натрупување ветуваат визуелен интерес, додека меките предива се чувству�

Аркадија вештачка трева тепих тепих килим е совршен за надворешна и богата зелена боја со светло кафеав

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Почудувачка комбинација на бои и модели на вкрстена форма се појавува во SEVAS Multi Овој килим прекрасна гр

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Создадете оаза во вашиот дом со овој динамички текстуриран килим во југозападен стил Овој килим е соврш

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Визионерската колекција се вклопува во нова ера во оригинален спин на класика Оваа колекција е прилаго�

Направено од 100% кокос во Индија, овој доормат е исклучително издржлив и изграден за да издржи на отворен

Стилизирајте го секој простор со килимот на Blue Claremont Home Mohawk, достапен во големина 5 'x 7' Сината палета на б�

Оваа безвременска шарена шема ќе додаде карактер и шарм на кој било простор Овој 100% памучен килим е лесе

Ние сакаме да го спариме овој кат покривање со акценти во боја, како што се горчливи перници за фрлање по

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно црно традиционално цветно к

Машински изработени во Турција со ултрамек полипропилен, оваа динамична шема е полна со височини и падо

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Scroll