Новак
Активни модни модни хеланки на Avia Capri

Активни модни модни хеланки на Avia Capri

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Вашиот стил на движење добива ажурирање со овие исечени хеланки од Авиа. Удобно и ласкаво со максимално мамење со матка, овие активни хеланки имаат внатрешна цртеж за бесконечност за да ги задржат токму таму каде што ги сакате. И погоди што? Две странични џебови помагаат безбедно да го стават вашиот телефон и најважните работи кога сте во движење. Материјал : 45% полиестер/35% рециклиран полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигање : високи. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови ги држат најважните медиуми. Карактеристики : Измазнување на висока лента за половината; Infinity Inner Drawcord; Триаголник Гусет; 7/8 должина; истегнување ткаенина; Етикета без ознаки. Activeенски активни модни хеланки од Капри од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Елегантните криви на лисјата на Монстера го заземаат поголемиот дел од просторот во овој сет на смело ц�

Погледнете го на следното ниво со оваа двојна маица на Супер Рокин и облека за панталони со џогер, поста�

Дорман нуди сеопфатна линија на прекинувачи за стартување за скоро секоја поправка на автомобили Сите �

Уметник : по Андерсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платн

Без разлика дали се карате на палубата на базенот или фаќате бранови на плажа, женскиот х пред бикини вр�

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов лифт за тоалетно седиште? Оставете го на професионале�

Овие самозадоволни ORB микро мозаици прават создавање прекрасни уметнички дела едноставно и лесно Доста

Овој висококвалитетен сет за подароци за празници е совршен додаток на кој било плакар Модерен со затег

Дајте му на вашето дете свое посебно место за да се дружите со ова столче за црвени полиестер на Марвел О

Удобно, атлетско кратко со средна тежина, американскиот Поло Асн Машки Тери Шорт се совршени за да се ак�

Scroll