Новак
Smilemart Прилагодливо 12 W 27.6 D 59 H 5-полица метална рамка за слободни полици, темно сива

Smilemart Прилагодливо 12 W 27.6 D 59 H 5-полица метална рамка за слободни полици, темно сива

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Оваа 5-степенска полица за складирање без завртки е многу универзална и силна полица за гаража. Дизајнот на бездушен е за удобно склопување. Тоа е решетка за складирање на метална рамка и неговото максимално оптоварување е до 150 кг / 330 lb по полица. Полиците за складирање имаат E1 MDF со дебелина од 8 мм за поставување стоки. Ова црно полици за складирање може да се расклопи за да заштеди повеќе простор и за удобен транспорт. Полицата може да се прилагоди за да одговара на разни артикли, така што може да се користи за складирање или приказ. Може да се користи во магацин, гаража, супермаркет, балкон, кујна, итн. Smilemart 5 нивоа без безобразно складирање метална рамка MDF дрвени табли Организатор магацин, темно сива : Макс. Капацитет на оптоварување по полица : 150 кг / 330 lb . целокупна големина : 70 x 30 x 150 cm / 27,6 x 12 x 59 инчи (L x W x H) . Материјал : железна рамка со обложени прав и табли за MDF . бруто Тежина : 13,5 кг/29,8lb ; Нето тежина : 12,7 кг/28lb . Боја : темно сива . Забелешка : 1. Овозможи грешка од 1 см/0,5 "" Поради рачно мерење . 2. Се препорачува гума за калење за склопување. Гумената трговска марка не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали сте уморни од соочување со огромен неред во вашата гаража или подрум? Па, кажете му збогум на тоа со

Модуларно складирање на wallидови за складирање е идеален начин за чување и организирање на големи и тешк

Организирајте се и справете се на нередот во простории кои се особено склони кон неуредна работа со при�

Индустриско полици на Едсал, 5 полици, сребро : трајна галванизирана челична рамка со полици со честички.

Лавиците за складирање на челик на Едсал се одлични за домот, гаражата или бизнисот Тешкиот дел од сите �

Користете ја кулата за лизгање како заштеда на простор во бањата, просторијата за перење, кујната или на

Muscle Rack тешка единица за полици со 5 полици со патентиран дизајн и привлечна црна завршница е совршено ре�

3 Ниво сиво полици 11,8x25.6x31.5in Секоја полица може да поддржи капацитет на тежина до 250 bs (на стапалата за изр

Оваа единица за три полица Edsal со челична решетка и полици изработени од табла за честички за поддршка н�

Дали на вашата бања им треба само малку повеќе простор за складирање Оваа индустриска полица Етагере е �

Scroll