Новак
Француски сини, американски акценти на 'рѓа-олејм ултра покритие сатенски спреј боја- пакет, пакет

Француски сини, американски акценти на 'рѓа-олејм ултра покритие сатенски спреј боја- пакет, пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1039.52

Француски сини, американски акценти на Rust-Oleum 2x Ultra Cover Satin Spray Paint- 12 мл, 6 пакувања : Обезбедува извонредна покриеност што ви овозможува да ги завршите вашите проекти за помалку време. Напредната технологија за покривање обезбедува крајна моќност на скривалиштето во еден премин и нуди долготрајна заштита и издржливост. Бојата е брзо сушење и може да се користи и во внатрешни и надворешни средини на дрво, метал, пластика и повеќе. Специјално дизајниран врвот за спреј за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Внатрешна/надворешна употреба на дрво, метал, пластика и повеќе. Напредната технологија за покривање обезбедува двојно поголема покриеност во еден пас, дозволувајќи да се завршат проектите за боја на спреј за помалку време. Бојата се суши на допир за 20 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. Формулата заснована на нафта е боја и буквар во 1 и обезбедува заштита, издржливост и покрива до 12 квадратни метри. Специјализираната капа го елиминира заморот на прстите и нуди технологија за спреј од 360 степени, секој агол.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со само неколку брзи спрејови, вашата коса ќе биде свежа и чиста со тропскиот мирис на кокос и слатка вар

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал, Тлента и тока со предни лакови, нуди комбинација н

Нашиот персонализиран банер за роденден на Диви Кратс е сигурен дека ќе додаде забава за специјалниот д

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија Созда�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Wireица четкан вметнат панели од венери од борови, со жица, цврсти бор рамки, обезбедувајќи уникатна текст

Запрскајте ја вашата гардероба со чевли за атлетски банџи сега Изработено е од велур на текстил и мрежа

Овој весел сет на елегантни црвени пиедестали прави совршен додаток на вашето Божиќно украсување...

Престанете да се борите со бришачите на бришење и уживајте во чистата завршница на хартиена другарка со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Јакна за патеката е назад и подобра од кога и да е, и бесплатното склопување не е исклучок...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „�

Глава до пети, таа ќе изгледа апсолутно чудесно во слаткиот сет на три парчиња на Wonder Nation...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Едноставноста во најдобар случај Џемперот на вратот на Scoop е толку лесен, без напор стил кој се чувствув�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Лесно е да се организирате и да ги одржувате вашите простори за живеење без неред со 3те средна количка н

Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на

Размислете за вашите омилени спомени со ова официјално лиценцирано огледало за лого Автентичното умет�

Petlas Explero H / T PT431 е цела сезона, автопатска терен гума за лесни камиони и SUV Explero H / T PT431 има специјално разви

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи

Закачете ја оваа кофа на wallидот и пополнете со кондензиски растенија или други разни предмети Би било о�

Scroll