Новак
Fusion Swimbait Jighead

Fusion Swimbait Jighead

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 175.84

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов. Главата на свирката за пливање има ултра-реалистички изглед и чувство со обична точка за влечење од 40 степени за оптимално следење и природна презентација за пливање и други меки пластика. Со најразлични големини и комбинации на куки, главата за свирка на Swigbait Fusion19 нуди решение за многу стилови и големини на мамки. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Точка на игла за полесно навлегување. Детали со висока дефиниција за реален изглед. Конусен чувар на мамки со жични брави мамки на своето место. Фалсификувана кука за зголемена странична јачина. Оптимален дизајн на главата за најразлична мека пластика на Беркли. Пакетот има иновативен резистентен мида за управување со справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Океанска логика солена вода глава Поправете ги омилените пластични опашки на една од овие мамки со соле

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

JB Lures Weevil Tungsten Jig Ice Roader Hook, Neon Red, Size 8 е дел од нашата серија на волфрам, која му овозможува на рибарот да се

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Berkley® Finesse ги содржи с�

Фудбалскиот риболов на Net Bait Paca Bug 3 / 8 Oz Football е мора да има за секој сериозен рибар Овие свирки се направен

Среќаештрајк го прави лесен за употреба и трајни мами и комплети за да ја фати вашата омилена риба Риба �

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

Мијалникот 'n Jig е врвен квалитет "" Глава "Свиг со цена на вредности на свирка! Тој е дизајниран со премија

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Berkley® Finesse ги содржи с�

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

Комплет за мраз за мраз на Eagle Claw доаѓа со две еднострани премија за џиг на вода, 12 разновидни ледени свир

Рок свирките со глава има совршено избалансирана глава, голема остра кука и чувар на влакна од плевел шт

Scroll