Новак
Power Stop Front Z Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC5559

Power Stop Front Z Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC5559

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3150.56

Калинерите на сопирачките се обложени со лесна облога во прав што помага да се спротивстави на 'рѓата и корозијата и да се продолжи животот на дебеломер.Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и цена ефикасна за да се зголеми моќта на сопирање на вашиот дневен возач. Енергетска стоп предната подлога за сопирачка Z23 и комплет за ротор со црвен прашок обложени дебеломер KC5559. Позлата со сребрена цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и склопени ротори, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку помагаат да се спречи 'рѓа и корозија. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Црвената е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала! Направете ги вашите сопирачки правилно со комплетот за сопирачки за сопирање на Evolution Sport Sport Sport.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Измешајте ги и совпаѓајте ги парчињата во оваа пижама со 4 парчиња сет за да создадете совршен сет за спи

Можеби изгледа како ножеви од една до друга џеб кога е затворена, но отворете ја и всушност и со мултифун

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Вклучува : една (1) рамка за кревет на кралицата Материјал : ткаенина Состав : 100% полиестер...

Разновидната активна облека е тука од Авиа додека останувате ладно и суво во Каприс, кои имаат влага Пов

Потписот од Levi Strauss & Co ™ Taper Jeans на момчињата обезбедуваат тренд на тексас, изграден тежок и супер удобен

Изработено од стакло за едноставна, кантри благодат и издржливост, овој сет на канистер е совршено прек�

Лекарите со екстремни движења на мажите на Ли се направени со материјал за истегнување на перформансит�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Scroll