Новак
Дијаметар на база на чадори од леано железо според иновациите на трговската марка

Дијаметар на база на чадори од леано железо според иновациите на трговската марка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 879.20

Оваа привлечна база на чадор од леано железо е сигурно да го обезбеди вашиот чадор на вашата палуба или внатрешен двор. Мери 18 "во дијаметар и тежи 19 килограми. Willе одговара на 1 " (користејќи го вклучениот пластичен вметнат) или пол со дијаметар од 2 "со иновации на трговска марка. Мерки 18" во дијаметар и 14 "високи. Направено од цврсто фрлено Ironелезо. одговара на 1 "(со употреба на вклучен пластичен вметнат) или пол со дијаметар од 2" тежи 19 килограми. Од иновации на трговска марка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во вашето време надвор кога времето се загрева со помош на оваа база на чадор за бетонски чадор

Чувајте го вашиот чадор безбедно непроменет со оваа стилска и практична база на чадор за железо максиму

Интегрирајте го стилот додека создавате сенка со оваа база на чадор на отворено од паркот Манор Оваа ба�

Scroll