Новак
Обединети ткајачи на Америка Драхма Пајсли област килим, 3 '1'

Обединети ткајачи на Америка Драхма Пајсли област килим, 3 '1'

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1600.00

Овој чуден килим ќе направи силно визуелно влијание во вашиот простор за живеење со својот сварен дизајн и контрастни бои. Овој зачудувачки дизајн е комплиментиран со сива позадина на јаглен што непречено се меша со светло сивите вртливи и акценти на бели тонови. Овој машински килим има рачно врежан дизајн и е отпорна на дамки и избледени за вашите потреби за живот. Дизајнер современ изглед и чувство со убави мулти бои на светло и сиво јаглен. Дебелиот куп со тешка тежина е врежан со рака за да се изнесат деталите за шемата на шик. Машина ткаена од олефин за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој вкусен прстен се одликува со издолжена перница чоколадна кубициргона центар, камен подпоставен во

Инспирирана од убавината на минатото, нашиот килим за решетки на беж решетката Мејвив Мерсија се чувств

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Лесно, лесно исклучено! Исто како и Класик за возрасни, верзијата на децата нуди неверојатна удобност и �

Голема, плишана, удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Полумен од свежо пече�

За употреба во HP : Deskjet D1468, Desk Jet D1520, Office Jet J3635, Office Jet J3625, Fax 1250, Desk Jet F2210, Office Jet 4315, Deskjet F2120, Desk Jet F4140, Deskjet F2110, De

Chevrolet Bowtie Power! Претставете го вашиот омилен мускулен автомобил со овој графички минерален минерал инспи�

Западната кошула за кратки ракави на Wrangler®, големини S5xlperfect за пешачки патеки или за обични работни дено

Бронксот од Бела Вита е бута на глуждот со раб Деталите за прицврстување се кивне на мото трендот што пр�

Ако барате чевли што никогаш нема да излезе од стил, тогаш колекцијата Nixey Heel By Journee е совршен избор...

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Безгрижни, исечени фармерки од слободното склопување Опремени на колковите со пошироки отвори за дирек

Дизајн на гуми со повеќе редови за плови на фарма, вагони, резервоари, коли и други влечења зад возилата �

Овој зачудувачки ѓердан за жени и тинејџери има срцев приврзок создаден со кристали Сваровски во прекр�

Сплитер на Cutech 5насочен Aux ви овозможува да споделувате музика и забава со пријателите Дизајниран со мал

Вашето решение за без напор кул стил? Пар на џогери од руно салон од Georgeорџ Изработени во неверојатно ме�

САД Поло Асн Chrortенски и женски плус худи и пижама краток сет, 2 п.п Овој мини француски сет на Тери е соврш

Леле бао тајландски кари пилешко бао е парен пунџа исполнет со пилешко, лимоноса, ѓумбир, лук и жолт сос �

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

Scroll