Новак
Отскокнување про 14 'брануваа, класично безбедносно куќиште, сино

Отскокнување про 14 'брануваа, класично безбедносно куќиште, сино

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Bounce Pro сакаше да дизајнира висококвалитетна брануваа во дворот што целото семејство ќе го сака и ќе се забавува! Bounce Pro Trampoline е за безбедноста и ги охрабрува вашите деца да излезат и да вежбаат повеќе! Напојувано од заоблениот Classic 6 Pole Clundroption, децата можат да се искачат на нова висина на забавата во дворот и да се чуваат безбедни во брануваата. Оваа брануваа има капацитет за тежина од 220 lb со ултра издржлив, УВ отпорен на Tencate Permatron® Trampoline Park, скок за скокање, изграден на дебела wallидови и двојна галванизирана челична рамка. Оваа брануваа од 14ft може да се справи со секоја рутина за вежбање на брануваа во вашиот двор. Галванизирана челична рамка отпорна на 'рѓа. Соединетите Американски Држави за инженерство Перматрон ® Скокни Мат издржи над 5000 часа УВ -тестирање. Не-отпорни на UV полиетиленско затворање за да се спречи испаѓање. Пролетната покривка на пена за да се спречи влијанието. Патентирани двојни заварени плочи за заварување на нозете за зајакнување на зглобовите и спречување на свиткување/кршење. Челик „У-нога“ дизајн за стабилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll