Новак
Ахил АТР-К Економист XL Ол-сезона 155 60R 75H гума

Ахил АТР-К Економист XL Ол-сезона 155 60R 75H гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Економист на Ахил АТР-К е гума со високи перформанси специјално развиена за возачи кои бараат стил, перформанси и удобност. Идеално за спортски автомобили, Ахил АТР-К Економист ќе ги воодушеви возачите со својата економска цена. Тоа е причината зошто е омилен избор кај возачите кои честопати возат цела година преку дожд и топлина. Се одликува со ребра на близнаци за офсет кои испорачуваат мазно и одговорно возење што можете да уживате вие ​​и вашите патници. Рамото на гумите се состои од длабоки жлебови, повеќе рабови и дополнителни сипи кои им помагаат на гумата да обезбеди одличен зафат. И бидејќи Ахил АТР-К Економист има низок отпор на тркалање, мора да уживате во подобра економичност на горивото што преведува на поголема заштеда на гас. Ахил е посветена на обезбедување на високо-технолошки гуми што дури и најискрените возачи ќе уживаат во возењето. Неговите производи ривалски гуми од светска класа, бидејќи компанијата продолжува да иновира со најсовремени производи користејќи модерни методи. Ахил АТР-К Економист XL Ол-сезона 155/60 R15 75 H гума Две директно широки жлебови кои ја зголемуваат безбедноста при возење на влажни патишта и ја зголемуваат отпорноста на хидропланирање. Производител : Ахил. Големина на гумите : 155/60 R15. Дијаметар на тркалото : 15 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент

The Achille Atr Sport Tireâ е спортска гума со високи перформанси со специјална гума од шара и насока на шарена шема

Ахиловата пустинска јастреб ХТ е гума за сите сезони специјално развиени за возачи кои бараат целогоди�

Theâ Achille 868 Tireâ е долготрајна целата сезонска гума за седани, компактни автомобили и возила на кросовер Н�

Ахил АТР Спорт е гума со високи перформанси во сите сезони, дизајнирана за употреба на патнички автомоб�

Економист на Ахил АТРК е гума со високи перформанси специјално развиена за возачи кои бараат стил, перф�

Puster Hawk HT2 од Ахил е гума во сите сезони што е дизајнирана за употреба на CUV и SUV Одликувајќи се со еколошки

Ахиловиот десерт јастреб A / t е ниска цена, камиони и SUV гума за целата употреба на теренот што испорачува

Ахил АТР Спорт е цела сезона, гума со многу високи перформанси, соодветна за патнички автомобили Вклучу�

The Achille Atr Sport Tireâ е спортска гума со високи перформанси со специјална гума од шара и насока на шарена шема

Ахил АТР Спорт е гума со високи перформанси во сите сезони, дизајнирана за употреба на патнички автомоб�

Theâ Achille 2233 Tireâ е спортска гума насочена кон испорака на цврста зафат и супериорна контрола врз спортски�

The Achille AtrK Economistist Tire е спортска гума со високи перформанси што му обезбедува на вашето возило стил, перфо�

Ахиловиот десерт јастреб A / t е ниска цена, камиони и SUV гума за целата употреба на теренот што испорачува

The Achille AtrK Economistist Tire е спортска гума со високи перформанси што му обезбедува на вашето возило стил, перфо�

Ахил 122 гума е гума за сите сезонски перформанси со многу перформанси како ракување со голема брзина и у�

Scroll