Новак
Women'sенски плус големина на осип на осип Каприс Танкини атлетска облека за пливање

Women'sенски плус големина на осип на осип Каприс Танкини атлетска облека за пливање

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Опис : Овој шармантен секси костим за капење направен од квалитетен материјал што ви дава удобен допир. Ново најдобриот дизајн со лотос лисја чипка што го прави убав и енергичен костим за капење во бикини за loversубителите на пливање. Мерења : Мали колкови : 31-33,6 ", половината : 23,6- 26 ", биста : 28.3-31.6 "Средни колкови : 33.5-35,6 ", половината : 25.2- 27,6 ", биста : 31,3 -34.6 "Големи колкови : 36-38,6 ", половината : 26,6- 29 ", биста : 24.3-37.6 " Карактеристики : Дизајн на лисја од лотос, одличен во квалитетот на работните места, удобниот и изборот на материјалот за материјали за кожата за материјал за материјал за материјал за материјал за материјал за материјал за материјал за материјали за кожата surfing, swimming or beach wear Please consult our size chart before purchasing Soft and breathable, retains shape and no shrink. Good elastic and quickly dry fabric : 85% Terylene,15% Polyamide. Style : Bikini, Sexy, Fashion. Pattern : Секси лотос чипка бикини за капење . Водич за нега : Редовно миење (препорачано миење на рацете), не користете белило, висат суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој проток за контрола на стомакот, Tankini Boyshorts, сет за пливање, е изработен од ткаенина со мешавина од по�

Едноставен, но елегантен, времето и цврстиот костим за капење на Тру, врвни акценти на вашата форма со тр

Стајлинг на вашиот совршен костим за капење е без напор кога ќе започнете со бесплатниот Tech's Tankini Top Одли

Натопете во стил со овој двопарчен Bandeau Tankini од едноставно вклопување Со вклопување во слабеење, овој ко�

Покажете го вашиот летен стил во ова трендовски време и дното на костимот за капење Класично вклопување

Овој Chama Blouson двојно до Блусон Танкини костими за капење со прилагодливи шорцеви за странични врски е со�

Ultra FitTankini со големина на дами е задолжително за сезоната Овој најпродаван стил има класичен лажички вра�

Со шутли и разнобојни отпечатоци што се појавуваат, овој пат и Тру Танкини костим за капење го прават пр�

Осветлете ја плажата со смели метални костими за капење Временски и заптивниот костим за капење на Тру,

Аурата Дами со големина на градник со големина на градник, Танкини е забавен и флерт стил совршен за ваш

Овој сет на топки за капење со гроздобер, инспириран од Танкини, нуди сигурност при удирање на тие спорт�

Покажете го вашиот летен стил во ова трендовски време и дното на костимот за капење Класично вклопување

Додадете TrendRight Tankini во вашата колекција за пливање за капење оваа сезона со две парчиња танкини на YMI, со

Аурата Дами со големина на градник со големина на градник, Танкини е забавен и флерт стил совршен за ваш

Не можете да ја победите разноврсноста на времето и цврстите дното на пливањето за пливање на TRU кои нуд�

Добијте подготвени за плажа со овој слојинспириран од Блусон, слоевит тапини од бесплатна технологија,

Дневна под сонцето во ова страшно едно парче костим за капење од кафевина Уживајте во летото во ова фигу

Хармонијата Такини со големина на дами ќе биде вашиот нов омилен врв на пливање во сезоната...

Вашиот летен стил на пливање добива освежувачко ажурирање со овие шорцеви за капење од бесплатна техно�

Материјал : 82% полиестер, 18% еластан избор на боја : црна, сина, зелена, црна геометрија, темно сина голем�

Scroll