Новак
DesignArt 'Тропски лисја од банана поставени на бела' фарма куќа дрво wallиден часовник

DesignArt 'Тропски лисја од банана поставени на бела' фарма куќа дрво wallиден часовник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Овој оригинален часовник од дрво, дрвен woodиден часовник, се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашиот часовник за дрвени дела . Тропската банана остава поставена на Белата ликовна уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Тип на фарма : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Зелена. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Верно машки тен и сина боја со два тона текстурирани класични вклопувања 2pc костуми, 65% поли 35% вискоза, ц�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа шик и елегантна декоративна перница за фрлање е совршен начин да додадете цвета боја на вашиот про�

Совршено разиграно Овие сандали од лажичка се креваат во прилика со блок потпетица и покачен дизајн на �

Lee Riders Women's PlShape Illusions Crossover Crossover Top3 / 4 Sneavestratech Draping за да се издолжат и прикриваат илузии, има засенчување �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

O Tујорк, женски празник современ морнарица сина самообвиткана широка панталона за нозе...

Копајте ја гроздобер вибрацијата на уништуваните комбинезони на границите Овие омилени тексас се заба�

Мажите карирани фланел кошула тексас копче со долги ракави надолу кошула : класична карирана шема и сме�

Овој носач на јајца од 12 ”џамбо е дизајн со 2 парчиња со одлики на велигденски зајаче Има безбедносни бр�

Цевките за кафеава мрежа со кафеава боја се направени од 100% рециклиран материјал и се најпогодни за заш�

Уметник : Тарнер Предмет : Пејзажапестит : Традиционално производство Тип : галерија обвиткано платно ум

Таа е слободен дух и бесконечен сонувач, но тоа е она што ја прави таква магична принцеза...

Дорман нуди сеопфатен избор на завртки за скоро секоја автомобилска работа за прицврстување...

Голема вредност Мулти намена Силните флексибилни торби за ѓубре нудат лесен и удобен начин за чување и �

Scroll