Новак
Ekena Millwork 6 W 4 H 14'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен махагони

Ekena Millwork 6 W 4 H 14'l 3-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен махагони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи ПВЦ п�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржува�

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксу�

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Scroll